Ewa Kryza, na walentynki 2013 roku. poleca Małopolskie.tv

Ewa Kryza, na walentynki 2013 roku. poleca  Małopolskie.tv
EWA KRYZA na WALENTYNKI 2013
Utwór "Wymyśliłam nas" jest doskonałą propozycją młodej 19 letniej debiutantki Ewy Kryzy, na walentynki 2013 roku. Utrzymany jest w stylu pop. Tekst piosenki mówi o spełnionej miłości, jest pełen pozytywnych emocji, co powoduje, że słuchacz może zapomnieć o problemach dnia codziennego i uwierzyć w spełnienie marzeń. Muzyka pozostaje w pamięci na długo, a każdy kto usłyszy nowy singiel Ewy o poranku będzie nosił w sercu pozytywne wibracje do końca dnia.

http://www.youtube.com/watch?v=wm3x6Pc15Ps

Klip do utworu został nakręcony 30 września 2012 roku, w Pile. Autorem tekstu i muzyki jest Kamil Mikuła z Loka. Teledysk zdobył pierwsze miejsce w TOP 10 portalu INTERIA.PL. Udało się to osiągnąć w niespełna tydzień po ukazaniu się klipu w sieci.

Obecnie Ewa pracuje nad materiałem na pierwszą swoją solową płytę i możemy już dzisiaj zdradzić, że pokaże nam jeszcze pazur i zamiesza na rynku muzycznym. Muzyka na płycie utrzymana będzie w konwencji pop z domieszką rockowych gitarowych brzmień. Wkrótce Ewa wraz z zespołem rusza w trasę koncertową, gdzie spotka się z fanami.

Poleca: M & A Media , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica