FANCY - Gwiazda Weekendu "Muzyczego Lata 2012" poleca Strefa Muzyki MALOPOLSKIE.TV

FANCY - Gwiazda Weekendu "Muzyczego Lata 2012" poleca  Strefa Muzyki  MALOPOLSKIE.TV
FANCY "zestaw na muzyczne lato 2012"
"Flames Of Love" to hit każdego lata , twórcą hitu bez którego nie można sobie wyobrazić żadnej letniej imprezy i prywatki jest FANCY. Dziś "Strefa Muzyki" przybliża tego popularnego wykonawce. A firma 4 EVER MUSIC , prezentuje zestaw płyt obok których nikt lubiący taneczne dobre przeboje nie przejdzie obojętnie.
ancy (Manfred Aloes Segieth) to zaraz po duecie Modern Talking, jeden z najpopularniejszych, niemieckich wykonawców tanecznego popu. Na scenę dostał się już w latach 70 i występuje koncertując na całym świecie po dziś dzień.
Jednak największe jego tryumfy na scenie oraz na listach przebojów przypadły na lata 80. Wszystko zaczęło się w 1984 roku od żartu muzycznego zatytułowanego "Slice Me Nice". Singiel ten z miejsca stał się przebojem w Niemczech oraz USA. Niedługo potem na listy pięły się kolejne nagrania "Get Lost Tonight", "Chinese Eyes", "L.A.D.Y. O", które promowały debiutancki album artysty, zatytułowany "GET YOUR KICKS". Gdy ten świetnie się sprzedawał, Fancy już pracował nad nowym materiałem. Singiel "Bolero"
najbardziej spodobał się Hiszpanom. Do dziś Fancy znany jest tam głównie za sprawą tego utworu. Następne single z miejsca stawały się przebojami. "Lady Of Ice" oraz "Latin Fire" chętnie grane przez DJów zapowiadały drugi album "CONTACT", w Skandynawii promowany piosenką "Raving Queen". W roku 1987 na rynku ukazał się nowy utwór "China Blue" zapowiadający nieco odmienne od dotychczasowego brzmienie. Niecały rok później, kolejny singiel promujący kolejny, trzeci album artysty, miał nosić tytuł "Moscow Is Calling", jednak wytwórnia zdecydowała, że będzie nim utwór "Flames Of Love". Decyzja się opłaciła. "Flames Of Love" to przełomowy utwór w karierze wokalisty. Dotarł na szczyty list przebojów większości krajów europejskich, a trzeci album o tym samym tytule stał się najlepiej sprzedającą płytą w dyskografii Fancy'ego.
Do końca dekady lat 80, Fancy był czołowym, niemieckim wykonawcą pop oraz wziętym producentem przebojów dla innych artystów. Wśród jego podopiecznych znaleźli się Grant Miller, Linda Jo Rizzo, Tom Carabba, Tom Spencer, The Hurricanes. Pod pseudonimem Tess nie tylko produkował, ale również realizował ciekawe remiksy, między innymi dla takich artystów jak Pet Shop Boys, Koto, Psychic Interface czy Den Harrow. Do 1990 roku nagrał 5 solowych albumów, dziesiątki singli własnych i dla innych wykonawców.
Prezentowany pięciopłytowy boks to podsumowanie jego twórczości z lat 80.
opracowany specjalnie na 25 lecie wydania pierwszego albumu solowego. Na płytach, oprócz pierwszych pięciu pełnych albumów wykonawcy, znalazły się specjalne bonusy w postaci wersji maxi singlowych i instrumentalnych, zaś na ostatnim krążku umieściliśmy "25th Anniversary Megamix" specjalne na tę okazję wyprodukowany.
Brzmienie zawartego na płytach materiału zostało poddane 32 bitowej, cyfrowej obróbce, za sprawą której, paradoksalnie, dźwięk zbliżył się swoją barwą do płyty analogowej, co powinni docenić fani analogowego brzmienia.
Zestaw ten to kopalnia przebojów, wspomnień i świetnej, melodyjnej i rytmicznej muzyki. To również świetna okazja na zdobycie pierwszych pięciu albumów na płycie CD w doskonałej cenie. Oryginalne albumy na CD z pierwszego tłoczenia to dziś poszukiwane rarytasy kolekcjonerskie.

Poleca: M & A Media
Wydawca zestawu płyt : 4 EVER MUSIC

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica