GAZEBO na HITPARADE'80 - 7.09.2012 w Ergo-Arena poleca "Strefa Muzyki" -Malopolskie.tv

GAZEBO na HITPARADE'80 - 7.09.2012 w Ergo-Arena poleca "Strefa Muzyki" -Malopolskie.tv
7.IX. 2012 HITPARADA'80
7 września na scenie Ergo Areny ( Gdańsk - Sopot) wystąpią gwiazdy muzyki tanecznej w koncercie "HITPARADA'80' . C.C.Catch , Fancy ,Gazebo , Systems In Blue. Na uczestników imprezy czekają niespodzianki, specjalne nagłośnienie i oświetlenie , konkursy z nagrodami ( płyty wykonawców biorących udział w koncercie) Serdecznie zaprasza Malopolskie.tv.
A dziś prezentujemy sylwetkę kolejnego wykonawcy tego koncertu , jedynego takiego  HITPARADA'80.


GAZEBO – pionier i jeden z wielkich twórców innego odłamu muzyki dyskotekowej jaką był i jest styl ITALO DISCO. Piosenkarz który od wczesnych lat 80 tych do dnia dzisiejszego nagrywa wciąż nowe piosenki już w 1983 roku stworzył utwór „MASTERPIECE”, który wielu znawców uznaje za pierwszą piosenkę stylu italo disco. Kilka lat później Gazebo zawładnął dyskotekami w wielu krajach, a łzy wielu dziewcząt płynęły wówczas podczas słuchania jednego z najbardziej znanych utworów tamtej dekady czyli „I LIKE CHOPIN”.

Piosenka do dziś grana jest bardzo często przez największe stacje radiowe na całym świecie. Inne znane przeboje Gazebo to „Dolce Vita”, „Lunatic” czy „Telephone Mama”. Ciekawe czy podczas wrześniowego koncertu „I Like Chopin” przyprawi o wzruszenia wszystkie generacje słuchaczek.HITPARADA 80′ część I – jest sceniczną imprezą rozrywkową, zaplanowaną jako wydarzenie cykliczne, skierowana do wszystkich miłośników muzyki tanecznej. Moda na zespoły, które swoje triumfy święciły w latach 80-tych i 90-tych ubiegłego stulecia wciąż nie mija, a wylansowane przez nich przeboje nie straciły nic ze swojej melodyjności i rozpoznawalne są nawet współcześnie przez przedstawicieli najmłodszych pokoleń.

Im bardziej wiodące stacje radiowe i telewizyjne bojkotowały ten typ muzyki uważając go za kicz tym bardziej narastała nostalgia za minionymi czasami i utworami, które wbrew temu co obecnie króluje na listach przebojów, dawało się zanucić czy zaśpiewać.

HITPARADA 80′ jest lekarstwem na tę obłudę niektórych mediów i niepowtarzalną szansą na to, by ponownie, po upływie ponad dwóch dekad, posłuchać niepowtarzalnych melodii i spotkać na żywo artystów, dzięki którym nasza młodość była taka piękna i kolorowa. Zapytacie Państwo: „a po co nam już to?” Odpowiedź da jedna z zaproszonych gwiazd tej edycji HITPARADY 80′ C.C. CATCH w jednym ze swoich hitów. A jego tytuł brzmi „Cause you are young” czyli „dlatego, że jesteśmy młodzi”. I słuchając tej muzyki tacy zawsze zostaniemy.
Opracował i poleca : M & A  Media , wspólpraca : Tomek Bruzda
 Partner "STREFY MUZYKI"  -  PROJEKT INFO

Komentarze

2012-09-01 11:31:35 - JOLA ip:178.43.173.132
GAZEBO W POLSCE ! KTO JEDZIE NA KONCERT ?
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica