GOŚCIE - z energetycznym hitem na wiosnę 2013 poleca : Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.pl

GOŚCIE - z energetycznym hitem na wiosnę 2013 poleca : Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.pl
Zespół GOŚCIE , z wiosennym przebojem poleca : Malopolskie.TV
 Nowa propozycja Grupy GOŚCIE, to pełny optymizmu kawałek utrzymany w stylistyce energicznego rocka. Jego przekaz napędza do życia na pełnych obrotach, skłania do przemyśleń i wyciągania wniosków. Często zatracamy się w gonitwie za sukcesem i za wszelką cenę próbujemy osiągnąć cel zapominając co tak naprawdę jest ważne. Każdy z nas ma w sobie to coś, ten ogień, który czeka, żeby go rozpalić. Każdy potrzebuje oddechu, chwil zapomnienia o codziennych obowiązkach, kiedy może i powinien zaszaleć. Muzyka, słowa i teledysk wyraźnie oddają sens i przesłanie, które Grupa GOŚCIE zawarła w tytule "Mamy w sobie ogień".

http://www.youtube.com/watch?v=f94ViUEYkl8

Goście to formacja, której styl, charakteryzujący się połączeniem różnych gatunków muzycznych, powstaje ze wspólnych inspiracji, miłości do muzyki i sporego doświadczenia branży muzycznej. Skład tworzy czterech przepełnionych muzyczną pasją artystów :Konrad Baum - wokal, Artur Jasiński - perkusja, Wojtek Zając – inst. Klawiszowe,Wojtek Rowicki - bas.

Profil zespołu na Facebook’u – http:/facebook.com/goscie

Poleca : M & A Media ,  PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl  )
Współpraca Kompleks Wypoczynkowy "MIMOZA" www.mimoza-muszyna.pl   , www.dwmimoza.pl   , "MIMOZA" zaprasza na wypoczynek przez cały rok !! , wraz z konkursem muzycznym z Malopolskie.Tv  ( maj 2013 ).

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica