HIT NA "LATO 2013" - "Oh Carol " : poleca Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl

HIT NA "LATO 2013" - "Oh Carol " : poleca  Malopolskie.Tv  & www.mimoza-muszyna.com.pl
Oh Carol! - hit na lato 2013 ,poleca Malopolskie.tv
 Świeżutki retro klasyk z lat ’60 w wykonaniu Gibo Rosina to powrót to znanych brzmień Oh Carol Neila Sedaka z dużą dawką współczesnych tanecznych rytmów. Bit utrzymuje nas w imprezowym nastroju, a znana melodia zachęca do nucenia pod nosem. Klip utrzymany w klimacie vintage łączy to co muzyka, stare i nowe wykonanie jednej piosenki. Więc nie powinno nikogo dziwić, że na przemian widzimy Gibo Rosiniego i śpiewającego Niela Sedaka.

http://www.youtube.com/watch?v=tjyxzLvwBvE

Gibo Rosin jest pochodzącym z Włoch Dj’em. Poza sławą jaką zdobył w swoim rodzimym kraju, równie dobrze znany jest w Londynie, Paryżu czy Miami. Znany jest ze swojej wszechstronności, zaczynał od angielskiego new wave’a, aby wreszcie odnaleźć swoją prawdziwą miłość – dźwięki z lat 70-80 I funky podszyte deep housem I electro.

Jako producent zdobył klubową scene już na początku lat ’90 z takimi kawałkami jak Outdance "Pump the Jumpin", Dynamic Noise "Do you feel alrgiht?" i "Everybody Jammin". Od tego czasu współpracował m.in z: Boulevard, Joe T. Vannelli, Class A, Spellband, Stonebridge i wokalistami: Wess Johnson, Will Roberson, Jasmine I Cheryl Porter.

poleca : M & A Media  , PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl )
Współpraca : Kompleks Wypoczynkowy "MIMOZA" - www.mimoza-muszyna.com.pl 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica