Izabela Trojanowska "Nareszcie czuję" płyta specjalnie dla fanów i mediów ,poleca "Muzyczne Lato 2104" Małopolskie.TV

Izabela Trojanowska "Nareszcie czuję" płyta specjalnie  dla fanów i mediów ,poleca "Muzyczne Lato 2104" Małopolskie.TV
str.B okładki CD Izabela Trojanowska
"Nareszcie czuję" to tytuł specjalnej płyty gwiazdy Izabeli Trojanowskiej. Album wydany przez Music Media Press , zawiera nagrania które brawurowo podbiły listy przebojów naszej telewizji i krajowe rozgłośnie radiowe. Płyta skierowana jest do członków Dee Jay Mix Club , fanów Izy , widzów ITV i Małopolskie.TV. Nie zabraknie albumów które będzie można zdobyć przez cały okres "Muzycznego Lata 2014" ( czerwiec -wrzesień 2014) .
Prezentujemy  pelny obraz okładki albumu stronę a i b  , a do premiery płyty  odliczamy  już dni .
W ramach  "Muzycznego Lata 2014"  gościem  specjanym dla telewizji  Małopolskie.TV i   telewizji  ITV , będzie  obchodząca  35 lecie pracy artystycznej  IZABELA TROJANOWSKA . Która odbierze  "urodzinowe" torty , nagrody  , i serię odzieży ( t-shirt) które  otrzyma  3 lipca  w trakcie  "jubileuszowego" spotkania  na deptkau w Krynicy-Zdroju  od godziny  16.00  zapraszamy do wspólnej zabawy.
W ramach   11 urodzin  telewizji  ITV  nie zabraknie muzycznych prezentów  , najnowszych krążków   ukraińskiej  gwiazdy muzyki tanecznej  KAMALIYA  ( wyd.Music Media Press ) .
Zapraszamy  do wspólnej zabawy  i  jubilusz  IZABELI TROJANOWSKIEJ   ( 1-4.VII. 2014 ) relacje  z pobytu , spotkań  , sesji zdjęciowych  na antenach  i portalach  Małopolskie.TV i telewizji  ITV.

Opracował : Music Media Press dla Małopolskie.TVKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica