Jesień 2015 w MTV24.TV poleca: Bars & Melody Premiera albumu "143" już dzisiaj ( 6.XI.2015 )

Jesień 2015 w MTV24.TV poleca: Bars & Melody Premiera albumu "143" już dzisiaj ( 6.XI.2015 )
Poleca :MTV24.TV

06.11. 2015 roku premiera albumu "143" stworzonego przez duet Bars and Melody z Wielkiej Brytanii! Dwóch młodych wykonawców skomponowało longplay, który łączy w sobie wiele gatunków muzyki - uwielbianych przez ludzi na całym świecie!

Po ich udziale w brytyjskiej edycji programu "Mam Talent!" (występ chłopaków ma już ponad 90 mln wyświetleń!) kariera zespołu nabrała tempa. Z dnia na dzień Charlie i Leondre stali się idolami młodzieży, którzy wyprzedają bilety na swoje koncerty w... kilka minut!

Młodzi chłopacy, którzy szturmem podbili serca większości Brytyjczyków w tym samego Simona Cowella, oddają w ręce swoich fanów płytę, która hipnotyzuje odbiorców naturalnością. Na płycie znalazło się 11 utworów muzycznych, które zostały napisane przez Leondre i Charlie’go. Wśród nich m.in. takie hity jak: „Hopeful” (35 mln wyświetleń w serwisie Youtube!), „Keep Smiling”, „Stay Strong” czy „Beautiful”.

Nastolatkowie stworzyli album, który odniósł liczne sukcesy na Wyspach. Teraz dwójka utalentowanych chłopaków zdobywa coraz liczniejsze rzesze fanów w Polsce.

Wydawca : MY MUSIC
Materiał prasowy : MY MUSIC
Opracował  dla MTV24.TV : Music Media Press
"Jesień 2015 w MTv24.TV" - Maciej  Kiełbasa ( młody zawodnik kickboxingu )


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica