Jesień 2015 w MTV24.TV poleca: Sex And Love - Enrique Iglesias

Jesień 2015 w MTV24.TV poleca: Sex And Love - Enrique Iglesias
Poleca:MTV24.TV

To już dziesiąty album multi-platynowego hiszpańskiego artysty Enrique Iglesiasa o gorącym tytule Sex and Love. Kolejny utwór, po „Heart Attack” i „Turn The Night Up” promujący album to ‘I,m a Freak” feat. Pitbull. Od kilku tygodni utrzymuje się na playliście Radia Eska, a pełny temperamentu i utrzymany w popowo-dyskotekowym stylu teledysk podbija playlisty muzycznych stacji telewizyjnych. Enrique i Pitbull doskonale bawią się w otoczeniu zmysłowych, skąpo odzianych tancerek. Sukces albumu gwarantowany. Teledysk do tej pory obejrzało ponad 7 mln internautów!

Iglesias zaprosił także do współpracy kilka wielkich postaci muzycznych. Z Kylie Minogue nagrał piosenkę "Beautiful", która trafi także na solowy album słynnej Australijki. Kapitalny klubowy, taneczny beat w kawałku "I Am A Freak", jest dziełem The Cataracs (czyli Nilesa "Cyranizzy" Hollowella-Dhara oraz Davida "Campa" Benjamina Singera-Vine'a; m.in. Robin Thicke, Selena Gomez). Wcześniej Enrique Iglesias udostępnił numery "Finally Found You" z udziałem rapera Sammy'ego Adamsa, "Turn The Night Up" (trzynasty #1 wokalisty na tanecznej liście "Billboardu"!) oraz "Heart Attack". Do tego ostatniego również nakręcono wideoklip. Gościnnie pojawia się w nim aktorka Camilla Belle. Za reżyserię odpowiada Colin Tilley (wcześniej m.in. Chris Brown, Justin Bieber). Filmik obejrzało na kanale artysty na YouTubie ponad 14 mln internautów!

Album został wydany w dwóch wersjach, standardowej i Deluxe. Wersja Deluxe zawiera 4 dodatkowe utwory.

Poleca:  MTV24.TV
Opracował :  MUSIC MEDIA PRESS
Wydawca /materiał prasowy :  UNIVERSAL MUSIC POLSKA
 "Jesień 2015 w MTV24.TV ' - Maciej Kiełbasa -zawodnik kickboxingu , media patronat: I.D.Media ( warszawa ) i telewizja MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica