JESIENNY HIT 2012 na muzyczne parkiety poleca "Strefa Muzyki"

JESIENNY HIT 2012 na muzyczne parkiety poleca "Strefa Muzyki"
MUZYCZNY HIT JESIENI !!!
Niegrzeczny i seksowny, nowy singiel Barillo, nie zawiedzie oczekiwań tych, którzy po tym artyście oczekują prawdziwych parkietowych bomb. "Dust" swoim basem, groovem i dynamiką doprowadzi do wrzenia każdy parkiet, a zmysłowy głos Jennifer Karr, wokalistki, która śpiewała między innymi dla takich tuzów muzyki tanecznej jak ATB czy Lange, sprawi, że będziemy chcieli słuchać go na okrągło. Hitami "Latino" i "Killer Emotion" Barillo ustawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. "Dust", choć wydawało się to prawie niemożliwe, stawia ją jeszcze wyżej. Remixy już niebawem wyjdą spod rąk dja Bream i Milkwish.


http://www.youtube.com/watch?v=YRtHSSEXojg&list=PLB8DFF4A4FB37C713&index=2&feature=plcp

Energetyczne sety Barillo od lat rozgrzewają dancefloory najlepszych klubów całego kraju, a jego olbrzymi talent niesie go po globie, dając mu szanse grywać w miejscach takich jak Ibiza, Francja, Wielka Brytania, Kanada, Szwajcaria czy Czechy. Umiejętność łączenia i przenikanie stylów deep house, tech, progressive, zadowoli każdego fana klubowych brzmień. Wspólne sety z takimi gwiazdami klubowej sceny jak Mark Knight, Pete Gooding, Smoking Jo, Paul Harris, Moonbootica, Jonathan Ulysses, Lottie, Stonebridge, Ozugar Can, King Roc, Tom Novy, Olav Basoski, Todadisco, Paul Jackson, czy SOS pozostawiły klubowiczów pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.
Barillo to nie tylko dj. To również ceniony producent. Klubowa wersja jego singla "Latino" święciła ogromne sukcesy za granicą, gdzie znalazła swoje miejsce w TOP 10 najepiej sprzedawanych singli w Deutsche Charts, oraz 28 pozycje w notowaniu Beatport House Charts.
Więcej informacji na http://barillomusic.com/

Opracował i poleca : M & A Media  , wspólpraca PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica