Margaret i Feel z SuperJedynakmi! na 51.K.F.P.P. OPOLE 2014(6-8.VI) poleca: Małopolskie.TV

Margaret i Feel z SuperJedynakmi! na 51.K.F.P.P. OPOLE 2014(6-8.VI)  poleca: Małopolskie.TV
K.F.P.P.OPOLE 2014 (6-8.VI) w TVP
Tegoroczne SuperJedynki będą bogate w nagrody. Poza pięcioma kategoriami konkursowymi, Telewizja Polska wręczy trzy statuetki dodatkowe. Koncerty Festiwalowe 6-8.VI.2014 w TVP , poleca :Małopolskie.TV.

Niespodzianką koncertu będzie Maryla Rodowicz – „Artystka wykona piosenki, których nigdy nie śpiewała. Znane wszystkim przeboje zaprezentuje po raz pierwszy w sobotę. Mogę obiecać, że podczas występów Maryli, każdy nas będzie się świetnie bawić” – zapewnia Mikołaj Dobrowolski, rzecznik 51. KFPP.

W sobotni wieczór w amfiteatrze usłyszeć będzie można hity, które towarzyszą nam od roku. Zmieniając formułę koncertu, Telewizja Polska chce uatrakcyjnić widowisko: „W tym roku nie zobaczymy muzycznych pojedynków na scenie, widzowie od razu usłyszą laureata w danej kategorii” – informuje Dobrowolski.
 W ręce Margaret trafi statuetka SuperArtysta bez granic, za największą popularność poza granicami Polski. W trzeciej kategorii specjalnej SuperShow nagrodę otrzyma Zespół Feel, za największą ilość koncertów.

Do jednego z artystów, występujących podczas koncertu, trafi statuetka The SuperOne of Poland!

Laureatów w kategoriach: SuperArtystka, SuperArtysta, SuperZespół, SuperPrzebój i SuperPłyta poznamy już w sobotę – 7 czerwca. Koncert SuperJedynki 2014 rozpocznie się recitalem Edyty Geppert. Transmisja na wybranych kanałach TVP od godziny 20.30.

 Materiał TVP / Biuro Prasowe   51.K.F.P.P. OPOLE 2014   ( 6-8.VI. 2014  )  w TVP
Opracował : Music Media Press dla Małopolskie.TV
Ekipę Music Media Press ubiera firma "KLICZ" ( www.klicz.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica