Maria Peszek koncertuje ! poleca ; MTV24.tv

Maria Peszek koncertuje ! poleca ; MTV24.tv
MTV24.TV poleca Maria Peszek
Długo zapowiadane koncerty Mari Peszek , już startują , telewizja MTV24.tv ,poleca te wydarzenia muzyczne artystki która bez wątpienia jest kontrowersyjna a zarazem zasługuje na uwagę i ocenę jej osoby przez duże "M"
Po sukciesie płyty JEZUS MARIA PESZEK i 3 tras koncertowych jakie Artystka po jej premierze zagrała, po około 90 koncertach i nagranej w tym czasie płycie “live”, przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i przerwę. Teraz po ponad półrocznej nieobecności charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje.

Tym razem na koncertach usłyszymy bardziej przekrojowy materiał, coś starego, coś pożyczonego, coś innego, znając Marię, na pewno nie obejdzie się bez niespodzianek. Jedyne czego można być pewnym, to że będą to koncerty pełne emocji i energii, jak sama Artystka mówi:

“To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to co robię ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą”.

Bo Marię Peszek można kochać albo nienawidzieć, ale nie można pozostać obojętnym. To po prostu trzeba zobaczyć.

NAJBLIŻSZE KONCERTY:
18.10 – WARSZAWA / OCH TEATR x2
19.10 – POZNAŃ / ESKULAP
23.10 – WROCŁAW / ETER
24.10 – ZIELONA GORA / KAWON
26.10 – GDAŃSK / PARLAMENT
14.11 – KRAKÓW / STUDIO
15.11 – ŁÓDŹ / WYTWÓRNIA
06.12 – KATOWICE / MEGA CLUB
12.12 - BYDGOSZCZ / MCK

Materiał  prasowy : KAYAX
Opracował  : Music Media Press dla telewizji  MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica