Mi-Li "Miejskie gawędy o miłości i zbrodniach" kolejny teledysk , poleca :MAŁOPOLSKIE.TV

Mi-Li "Miejskie gawędy o miłości i zbrodniach" kolejny teledysk , poleca :MAŁOPOLSKIE.TV
Mi-La prezentuje My Music , poleca Małopolskie.TV
Debiutancka solowa płyta Mi-Li "Miejskie gawędy o miłości i zbrodniach" doczekała się trzeciego teledysku! Już dziś premiera klipu do utworu "Supeł". Kawałek opowiada trzy ludzkie historie powiązane problemem niezrozumienia i niedopowiedzeń, które raperka sugeruje zamienić na "potok słów".

"Supeł to mój protest przeciwko zatracaniu realnych więzi między ludźmi, przeciwko hipokryzji i brakowi dialogu – mówi artystka. – Ludzie żyją dziś w dziwny sposób. Współczesna kultura wmawia im, że powinni mieć ciekawsze życie, być mądrzejsi i piękniejsi. Nie zauważają, kiedy stają się niewolnikami fikcji, w którą uwierzyli. To rodzi frustrację i poczucie niespełnienia. Antidotum stanowi tu szczerość" – analizuje Mi-La.

http://www.youtube.com/watch?v=SHRqHFqMnto&feature=youtu.be

Numer został wyprodukowany przez STX Beat Production, a zrealizowano go w Karter Studio w Warszawie. Mi-La lubuje się zazwyczaj w bardziej klasycznych podkładach, ale tu postawiła na nieco nowocześniejsze brzmienie – ze świetnym zresztą efektem. Również klip do "Supła" robi wrażenie. – Dziękuję za wsparcie kawiarni PINI Cafe & Vino, dzięki której było możliwe zrealizowanie teledysku – mówi Mi-La. Artystce pomogły ponadto firmy Noona Banks, Mery Faithfull i Not SO SO.

Wydawca : MY MUSIC    , Poleca  MAŁOPOLSKIE.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica