MTV24.TV poleca: POLSAT SUPER HIT FESTIWAL 2015 dzień drugi Przebojowy Zakopower, Kozidrak z "Bursztynowym Słowikiem"

MTV24.TV  poleca: POLSAT SUPER HIT FESTIWAL 2015  dzień drugi Przebojowy Zakopower, Kozidrak z "Bursztynowym Słowikiem"
Polsat Super Hit Festiwal 2015
Przebojowy Zakopower.
Mrozu i chór Sound ‘N’ Grace z „Nic do stracenia” SuperHitem FM.
Beata Kozidrak uhonorowana Bursztynowym Słowikiem.
Przez 10 lat na scenach, w sercach fanów i na antenach wielu rozgłośni radiowych rozpalali słuchaczy swoimi przebojami. Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal jubilaci - Zakopower rozgrzali serca sopockiej publiczności przypominając swoje największe przeboje. W drugim koncercie tego dnia widzowie tańczyli przy największych radiowych przebojach roku takich wykonawców jak Bracia, Mrozu, Bednarek, LemON, Kasia Popowska, Margaret czy Grzegorza Hyżego. Wieczór zakończyliśmy pełnym najlepszych muzycznych wspomnień koncertem Beaty Kozidrak i Bajmu. Wokalistka, która od ponad 35 lat lśni jak diament na polskiej scenie, odebrała z rąk prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego statuetkę Bursztynowego Słowika.


Zakopower od 10 lat elektryzuje polską publiczność tworząc oryginalny muzyczny miks góralskiego folku i rocka. Sopocka publiczność zgromadzona podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej mogła na własnej skórze przekonać się o charyzmie i sile Sebastiana Karpiela Bułecki i jego zespołu. Trudno było pozostać na miejscach słysząc takie przeboje jak „Kiebyś Ty” „Galop” czy genialne „Boso”. Publiczność poderwała się również podczas wspólnego występu Zakopower i gościa koncertu Kayah, którzy wykonali folkowy hit „Prawy do lewego”. Zespół zagrał w koncercie również dwa covery - „W dzikie wino zaplątani” Marka Grechuty i „Dziewczynę o perłowych włosach” zespołu Omega, a także piosenkę „Tak ma być” ze swojej nowej płyty, która ukarze się jesienią.
Wręczający jubilatom pamiątkową statuetkę Darek Maciborek z RMF FM mówił: „Dziękuję, że jesteście architektami naszych uczuć i emocji”.

Drugi koncert tego wieczoru należał do królów radiowych fal i ich największych przebojów, których Polacy najczęściej słuchali w 2014 roku. To było pierwsze takie wydarzenie w historii. Telewizja Polsat i partner strategiczny Festiwalu Związek Producentów Audio – Video (ZPAV) po raz pierwszy w historii przedstawił listę najgorętszych polskich przebojów radiowych 2014 roku. Lista powstała dzięki analizie cotygodniowych zestawień Airplay – czyli najczęściej odtwarzanych nagrań w polskich rozgłośniach radiowych, które co tydzień publikuje ZPAV. Zestawienie przygotowuje hiszpańska firma BMAT, która podobne analizy przeprowadza w ponad 50 krajach na świecie, a w Polsce monitoruje anteny niemal 80 stacji radiowych - od ogólnopolskich, aż do małych lokalnych rozgłośni, oraz 4 telewizyjne stacje muzyczne. Na liście Airplay 100 najgorętszych radiowych hitów 2014 roku, 26 pozycji należy do polskich wykonawców – aż siedemnastu z nich usłyszeliśmy w koncercie „Radiowy Przebój Roku – Super Hit FM”. Wśród nich znaleźli się Liber i Natalia Szroeder, Maciek Maleńczuk, Bracia, Ania Wyszkoni, Mesajah i Najlepszy Przekaz W Mieście. W trakcie koncertu poznaliśmy i nagrodziliśmy statuetkami „Złotą Siódemkę” – czyli artystów, których hity znalazły się w zestawieniu Airplay najwyżej. Wśród nich znaleźli się w kolejności: Bednarek z przebojem „Chodź ucieknijmy”, LemON z piosenką „Wkręceni”, Kasia Popowska „Przyjdzie taki dzień”, Margaret z „Wasted”, Grzegorz Hyży uplasował się na miejscach 3. i 2. z przebojami „Wstaję” i „Na chwilę”. W zestawieniu triumfował Mrozu i chór Sound’ N’ Grace z hitem - „Nic do stracenia”. Artysta odebrał z rąk przedstawiciela ZPAV Marka Staszewskiego specjalną statuetkę SuperHit FM.

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2015 zakończył recital  Beaty Kozidrak, z zespołem Bajm  i ich największymi przebojami w koncercie „Beata i Bajm jakich nie znacie”. To była niezwykła muzyczna podróż przez kilka dekad twórczości wokalistki i zespołu. Publiczność w Operze Leśnej wytrwale czekała, aby usłyszeć jak wspaniale wciąż brzmią przeboje Beaty i Bajmu w niezwykłych wersjach uplugged.
W recitalu zabrzmiały zarówno wielkie przeboje z solowej płyty Beaty - „Siedzę i myślę”, Taka Warszawa” i „Żal mi tamtych nocy i dni” jak i hity Bajmu: „Noc po ciężkim dniu”, „Lola, Lola”, „Płomień z nieba”, „Dwa serca, dwa smutki”. czy „Biała armia”.
Pod koniec tego niezwykłego koncertu wokalistka otrzymała Bursztynowego Słowika z rąk prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego, który powiedział: „Przyznacie Państwo, że tak szczególna nagroda powinna trafić do tej, która zachwyca i czaruje swoim głosem”. Beata dziękowała wszystkim swoim fanom, mężowi i menadżerowi Andrzejowi Pietrasowi, zapowiadając wydanie na jesieni kolejnej solowej płyty. Koncert zakończył mocny rockowy hit Bajmu „Biała armia”, który publiczność Opery Leśnej wysłuchała na stojąco.
Drugi dzień Festiwalu prowadzili: Agnieszka Popielewicz, Paulina Sykut – Jeżyna, Agnieszka Kaczorowska, Darek Maciborek i Maciej Dowbor.

Materiał prasowy : TV POLSAT
POLSAT SUPER HIT FESTIWAL 2015  ( 29-31.05. 2015) tylko w telewizji  POLSAT
Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla M TV24.TV
Zapraszamy do wspólnej wakacyjno - letniej zabawy z telewizją MTV24.TV
"MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień ) : relacje z koncertów, festiwali , promocje fonograficzne, wywiady, konkursy z nagrodami , dyskoteki "live" wydania list przebojów MTV24.TV
Tego lata będziemy w : SOPOT , KRYNICA-ZDRÓJ , MUSZYNA , OPOLE , ZGORZELEC , GDYNIA
Relacje z "Muzycznego Lata 2015" na antenie MTV24.TV
MIMOZA - wypoczynek przez cały rok ( www.ow-mimoza.pl ) partnerem akcji MTV24.TV
PROMIXX - zaprasza na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" i zdrowy tryb życia przez cały rok ( www. promixx. com )
Media patronat: IMPERIUM KOBIET , PLANETA KOBIET , Telewizja MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica