Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV : ELLIOT MOSS ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM

Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV : ELLIOT MOSS ZAPOWIADA DEBIUTANCKI ALBUM
Poleca MTV24. TV
Elliot Moss to artysta pochodzący z północnej części stanu Nowy Jork. Jego debiutancki krążek zatytułowany „Highspeeds” ukaże się na rynku w Europie 25 września nakładem wytwórni Play It Again Sam. Płyta w Stanach Zjednoczonych trafiła na półki na początku tego roku.

Pierwszy utwór zwiastujący nowe wydawnictwo Elliota Mossa nosi tytuł „Slip”. Do piosenki powstało video, które można obejrzeć pod tym adresem:
https://www.facebook.com/LaMusique/videos/10152988598598937/ Klip na Facebooku obejrzało ponad 19 mln osób. Za choreografię teledysku odpowiedzialny jest Philip Chbeeb, który również zajął się edycją obrazu.

“Highspeeds” to pełen emocji, zapierający dech album. Na płycie mieszają się wpływy elektorniki, jazzu oraz ambientu, co tworzy swoisty dźwiękowy pejzaż. 12 utworów podejmuje tematy mówiące o nadziei oraz stracie.

„Bodźcem do powstania tego albumu była pewna obserwacja. Zauważyłem, że moi przyjaciele przeprowadzali się, szli do przodu, podczas gdy ja stałem w miejscu. Jedni szli do collegeu, inni podróżowali. Czułem, że wszyscy wokół mnie posuwają się szybciej ode mnie, a ja tylko siedziałem i komponowałem muzykę” – mówi Moss.

Po ukazaniu się płyty w Stanach Zjednoczonych Elliot wystąpił jako support zespołu Cold War Kids oraz zagrał koncert w ramach festiwalu SXSW. Na jesieni wyrusza w trasę po Wielkiej Brytanii.

Tracklista:

1. Highspeeds
2. Big Bad Wolf
3. Slip
4. Into The Icebox (Binaural)
5. Pattern Repeating
6. Even Great Things
7. I Can't Swim
8. Plastic II
9. Faraday Cage
10. About Time
11. Best Light
12. VCR Machine (tylko CD + DL )

Poleca : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24. TV 
MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TVKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica