Muzyka z animowanego filmu „Sing”! poleca MTV24.TV

Muzyka z animowanego filmu "Sing"!  poleca  MTV24.TV

MTV24.TV  POLECA :

 

Muzyka z animowanego filmu "SING" !! 

 

Deski starego teatru przyciągają tłumy zwierzaków pragnących wygrać konkurs muzyczny i rozpocząć wielką karierę. Do wygrania 100.000 $, uznanie publiczności i spełnienie marzeń. Czy bohaterowie poradzą sobie z przeciwnościami losu, pokonają swoje wewnętrzne obawy i lęki oraz udowodnią światu, że są gotowi stanąć w świetle reflektorów? Czy uczestnicy castingu wykorzystają w pełni otrzymane 5 minut? Na te pytania uzyskacie odpowiedź oglądając film „Sing”. Animowana komedia muzyczna twórców „Minionków” i „Sekretnego życia zwierzaków domowych” zaprasza na jedyną w swoim rodzaju ucztę dźwiękową. Wyszło śpiewająco!!!

 

Głównym bohaterem animowanej komedii jest Buster Moon (miś koala), który za wszelką cenę stara się uratować swój podupadły teatr (niegdyś wielką świątynię kultury i sztuki) i spłacić wszystkie długi. W związku z tym organizuje casting, który ma wyłowić najlepsze głosy w mieście. Moon ma nadzieję, że z pomocą nowych przyjaciół uda mu się przygotować musical, który wstrząśnie światem i tym samym przyciągnie nową publiczność. Droga do celu wydaje się być prosta, gdyż na casting przychodzi wielu chętnych. Buster wybiera spośród przybyłych Mike'a, czyli cwaniakowatą mysz w stylu Franka Sinatry, punkową jeżozwierzycę Ash, zapracowaną matkę i żonę świnkę Rositę do pary z energicznym Gunterem, goryla Johnny'ego i nieśmiałą słonicę Meenę. 

 

Za reżyserię obrazu odpowiada Garth Jennings, który stworzył również scenariusz filmu. Dzięki jego doświadczeniu udało się zrealizować niezwykłe widowisko, w którym główną rolę odgrywa muzyka. Wykorzystanie wielu współczesnych hitów okazało się strzałem w dziesiątkę. Znane utwory w wykonaniu przyjaznych zwierzaków są poruszające i nabierają nowego znaczenia. Odświeżone wersje piosenek usłyszymy w wykonaniu gwiazd muzycznych, które udzieliły głosu naszym bohaterom. Wśród nich znalazły się takie nazwiska jak Matthew McConaughey, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon czy Seth MacFarlane.

 

 

Największą uwagę przyciąga scena castingu, w której przyjazne zwierzaki wykonują znane radiowe hity. W tym fragmencie możemy usłyszeć „Butterfly” zespołu Crazy Town, „Anaconda” Nicki Minaj, „Stay With Me” Sama Smitha czy „Bad Romance” Lady Gagi. Materiał muzyczny powstawał pod okiem zdolnych producentów w składzie Ryan Tedder (wokalista zespołu OneRepublic współpracujący m.in. z Adele, Beyoncé i U2), Benny Blanco oraz Harvey Mason, Jr.

 

Sing” został wypełniony mnóstwem dźwięków pochodzących z 65 utworów muzycznych. Na uwagę zasługuje kilka pięknych kompozycji, które w wykonaniu gwiazd zyskały nowego znaczenia i jakości. Wykorzystanie energetycznych hitów porywających do tańca przeplatanych bardziej nostalgicznymi i wyciszonymi piosenkami dało w rezultacie znakomitą ścieżkę dźwiękowa, z którą warto się zapoznać. 

 

 

Tracklista:

1. Stevie Wonder – Faith (feat. Ariana Grande)

2. The Spencer Davis Group – Gimme Some Lovin’

3. Taron Egerton – The Way I Feel Inside

4. Seth MacFarlane – Let’s Face The Music And Dance

5. Scarlett Johansson – I Don’t Wanna

6. Reese Witherspoon – Venus

7. SING Cast – Auditions

8. Gypsy Kings – Bamboleo

9. Tori Kelly – Hallelujah

10. Queen & David Bowie – Under Pressure

11. Nick Kroll & Reese Witherspoon – Shake It Off

12. Taron Egerton – I’m Still Standing

13. Scarlett Johansson – Set It All Free

14. Seth MacFarlane – My Way

15. Tori Kelly – Don’t You Worry ‘Bout A Thing

16. Jennifer Hudson – Golden Slumbers/Carry The Weight

 

Autor : Mateusz  Marzec 

Współpraca : Fonomedia Group  dla  MTV24.TV

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica