Party Right Now -klubowy hit jesieni 2012 poleca:"Strefa Muzyki" & www.ofrasport.pl

Party Right Now -klubowy hit jesieni 2012 poleca:"Strefa Muzyki" & www.ofrasport.pl
DAVID BAS Nr.1 klubowych parkietów
Wpadnij w szał imprezowania razem z Davidem Basem, który swoim kawałkiem Party Right Now rozrusza nawet najbardziej zakurzony parkiet, a wszyscy podpieracze ścian pokażą ukryte umiejętności taneczne! Jeżeli chcesz się mieć lepszy nastrój, to koniecznie tego wysłuchaj. Ostrzeżenie: na samym słuchaniu się nie skończy! Po prostu nie można wysiedzieć spokojnie, nogi zaczynają same pląsać, a całe ciało podrygiwać do skocznego rytmu.

http://www.youtube.com/watch?v=WgTv93KrV60&list=PLB8DFF4A4FB37C713&index=4&feature=plcp

Takie zamieszanie na parkiecie wprowadza polski dj i producent David Bas. Pomimo indywidualnego stylu świetnie odnajduje się w świecie muzyki electro, house i pop-dance. Tworzący głównie dla własnej satysfakcji dopiero po namowie przyjaciół zdecydował się na oficjalne wydawanie swoich utworów, ku radości sceny klubowej.
Zdecydował się na współpracę z wokalistą, dlatego też po poszukiwaniach odnalazł idealnego kandydata do swoich utworów – Nicka Sinclera. Dzięki temu możemy cieszyć się takimi singlami jak: Love The Music, Feel This Love, czy Clean My World.
David jako ambitny muzyk nie zaprzestaje swojej twórczości tylko idzie dalej. W roku 2009 wyprodukował singiel Hold On, który automatycznie został hitem wielu rozgłośni radiowych.
Rok później wraz z Maxem C. (współpracował m.in z Davidem Guetta) wydaje Hurt So Much, oraz Let’s Get Movin z wokalistką K8.
Singiel Party Right Now (nagrany z July Cruise) to dopiero zapowiedź jego dalszej twórczości, która rozwija się wraz z jego muzycznymi inspiracjami.

Zapraszamy na oficjalny facebook'owy profil Davida Bas.

Poleca: M & A Media , Współpraca :  PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
OFRA SPORT wspiera " STREFĘ MUZYKI" Malopolskie.tv  &  OFRA SPORT TEAM ( www.ofrasport.pl)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica