PECTUS & FILIP MONIUSZKO ATAKUJĄ NA JESIEŃ 2012 poleca

PECTUS & FILIP MONIUSZKO ATAKUJĄ NA JESIEŃ 2012 poleca
1 września zespół Pectus i Filip Moniuszko zagrali wspaniały koncert dla widzów Malopolskie.tv , który odbył sie w ramach plebiscytu "Najpopularniejsi Lata 2012". Tym koncertem który odbył się w w Sidzinie ( woj.Małopolskie) zespół podziekował za głosy oddawane na nich przez całe lato na listy przebojów telewizji Malopolskie.tv.
Podczas koncertu zespół został poinformowany o przyznaniu im dwóch  statuetek "Najpopularniejsi Lata 2012" w kategoriach "zespół pop-rock" i "piosenkę "Nie Odmawiam" którą z zespółem wylansował rewelacyjny Filip Moniuszko, który udowodnił na scenie że ma rewelacyjny kontakt z fanami , przebojowo śpiewa zarówno strsze przeboje jak i nowe porpozycje zespołu na koncertach .  Na zakończenie koncertu w amfiteatrze mieszczącym się w Sidzinie ( woj. Małopolskie) zespół jak i tłumnie zgromadzona publiczność odspiewali "sto lat" dla list przebojów Malopolskie.Tv jak i gospodarza list i koncertu.
A już 5 września ( środa) pojawiło sie nowe nagranie zespołu Pectus i Filipa Moniuszko  pt  " Kiedy Ciebie Brak", Utwór ten to połączenie dobrze znanego Pectusowego rockowego brzmienia z charakterystycznymi dubstepowymi riffami. Dopełnieniem muzyki jest niezwykle intymny, poetycki tekst. Całość emanuje pozytywną energią od razu wpadając w ucho.

Pectus powstał wiosną 2005 w Rzeszowie. Zespół jest finalistą 44 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Debiuty" Opole 2007, zdobywcą Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Carpathia Festival" Rzeszów 2006.

Na koncert zespołu Pectus zawsze przychodzą tłumy. Zespół nie spoczywa jednak na laurach i pracuje jeszcze ciężej niż do tej pory. Rok 2012 przyniósł zmiany, zespół rozpoczął współpracę z finalistą talentshow Voice of Poland Filipem Moniuszko, który zastąpił ówczesnego wokalistę Tomasza Szczepanika

Filip Moniuszko początkowo uczył się śpiewać pod bacznym okiem Grażyny Łobaszewskiej. Brał udział w warsztatach wokalnych w Polsce i Anglii pod kierownictwem: Sheila G White, Lorraine Harris-Roche, Will Robinson, Debbie Conroy ,Elżbiety Zapendowskiej, Joanny Zagdańskiej, Artura Grudzińskiego, Edwarda Chonchery, Ludmiły Małeckiej, Hanny Frąckowiak. W kameralnej wersji Idola w Wielkiej Brytanii, w Manchester "British Pop Idol", gdzie doszedł do półfinału. W Voice of Poland został zauważony przez członków zespołu Pectus, którzy zaproponowali mu współpracę. Trwają prace nad ich pierwszym wspólnym albumem.

"Strefa Muzyki" poleca nagranie zespołu Pectus i Filipa Moniuszko  :

http://www.youtube.com/watch?v=LnoGACsuCBU&feature=plcp

Jednocześnie od 5 września to nagranie jest już propozycją do listy przebojów TOP 20 PL HITS  , zachęcamy do głosowania.
Opracował i poleca : M & A Media , współpraca : Stanisław Trzop  współpraca : PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl
Klub partnerski  :   BALANCE MUSIC CLUB - Sucha Beskidzka

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica