Płyta i artysta na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" : Krist Van D – "Enjoy"

Płyta i artysta na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" : Krist Van D – "Enjoy"
Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV
Krist Van D – "Enjoy" poleca : MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV


Przez dekadę konsekwentnie zdobywał doświadczenie oraz markę na scenie muzyki klubowej i elektronicznej. Jego sety didżejskie na dużych imprezach w kraju i za granicą (m. in. Beach Party i Letnia Scena Radia Eska) stopniowo powiększały grono fanów, i cieszyły się uznaniem speców od tego nurtu muzycznego. Krystian Dobraszak - pochodzący z małej miejscowości przy granicy niemieckiej DJ i producent, znany pod pseudonimem artystycznym Krist Van D - dzisiaj może pochwalić się współpracą z wokalistami, z którymi współpracowali wcześniej David Guetta, Afrojack, Benassi Bros.

Prawie piętnaście lat na scenie klubowej Krist Van D podsumowuje pierwszą dużą płytą, zatytułowaną wymownie "Enjoy". Starannie wybrał na nią siedemnaście utworów, z których część wcześniej fani klubowych i elektronicznych brzmień poznali już na singlach. Reszta pojawia się po raz pierwszy. Wśród gości w utworach znajdujących się na tej płycie są między innymi Terri B., Dhany (Benassi Bros), Niles Mason (David Guetta, Afrojack), Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz.

Debiut płytowy Krista Van D promuje kapitalny singlowy numer "Vacancy" - stworzony wprost pod dancefloor - w którym wokal należy do Nilesa Masona. Numer ten znalazł się w pierwszej trójce DMC TOP 50 oraz DJ's Magazine Hot Charts. Do tego singla powstał też świetny teledysk, który można obejrzeć tu: https://www.youtube.com/watch?v=-mEkxHZBAYg . Podobnie jak pozostałe utwory, "Vacancy" daje dużą radość obcowania z "Enjoy".

Jak mówi sam Artysta: "Jeśli chcesz otaczać się pozytywną energią, lubisz dobrze się bawić i nie potrafisz żyć bez muzyki, album »Enjoy« jest właśnie dla Ciebie". Weźcie sobie jego słowa do serca - bo mówi, jak jest.

Zapraszamy także na nową stronę internetową: www.kristvand.com

KRIST VAN D   będzie gościem specjalnym  tegorocznej edycji  "Muzycznego Lata 2015 " telewizji MTV24.TV

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień ) : relacje z koncertów, festiwali , promocje fonograficzne, wywiady, konkursy z nagrodami , dyskoteki "live" wydania list przebojów MTV24.TV
Tego lata będziemy w : SOPOT , KRYNICA-ZDRÓJ , MUSZYNA , BIELSKO-BIAŁA , ZGORZELEC , GDYNIA
Relacje z "Muzycznego Lata 2015" na antenie MTV24.TV
MIMOZA - wypoczynek przez cały rok ( www.ow-mimoza.pl ) partnerem akcji MTV24.TV
PROMIXX - zaprasza na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" i zdrowy tryb życia przez cały rok ( www. promixx. com )
Media patronat: IMPERIUM KOBIET , PLANETA KOBIET , Telewizja MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica