Poleca MTV24.TV : Milion Terapii i nowy singiel na "Jesień 2016"

Poleca MTV24.TV : Milion Terapii i nowy singiel na "Jesień 2016"
Poleca MTV24.TV

Różaniec Emigranta to - jak mówi sam raper - utwór, który jest sprzeciwem wobec polityków i sytuacji młodych ludzi, masowo wyjeżdżających z Polski za chlebem i lepszym życiem. Do kawałka został zaproszony inny raper - Dzieciak oraz Michał Wiśniewski, który chętnie przyłączył się do projektu.
Milion Terapii
Na scenie rapowej jest od ponad dziesięciu lat. Wcześniej występował pod pseudonimem "Umarł król, niech żyje król" Dziś powraca jako Milion Terapii. Na nową nazwę przekłada się wiele czynników, przede wszystkim project, nad którym obecnie pracuje, ma być czymś wyjątkowym, czymś co zaskoczy wszystkich, raper nie ukrywa, że zmiana nazwy to również, pożegnanie z przeszłością i mocny krok w przyszłość swojej kariery muzycznej.

Milion Terapii pochodzi ze Wschodu Polski, ma za sobą ogromną ilość koncertów i zjechał nasz kraj wzdłuż i wszerz, dzięki czemu nabrał doświadczenia i obycia scenicznego, każdy jego występ kumuluje w nim potężne atomy energii, które z równie potężną mocą potrafi przekazać publice, dlatego organizatorzy, którzy organizowali dotychczasowe eventy tej tajemniczej na dzień dzisiejszy osobowości byli wniebowzięci i na pewno jeszcze nie raz go zaproszą.

Dzieciak

Swoja karierę zapoczątkował sześć lat temu początkowo występował pod innym pseudonimem artystycznym, od tamtej pory ma na swoim koncie kilka nagrań demo, utworów solowych oraz udziały zarówno jako gospodarz i gość.
Dzis powraca z nowym pseudonimem "Dzieciak" na co złożylo sie wiele życiowych czynników, przede wszystkim projekt, który będzie czymś zupełnie nowym, niespotykanym i zdecydowanie innym od poprzednich. Podobnie jak u Milion Terapii Nowy pseudonim jest zamknięciem pewnych rozdziałów , etapów z życia, jak zarówno wielki krok do przodu w swojej karierze.

Poleca : MY MUSIC 
Opracował : IK TV  RECORDS dla MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica