Poleca MTV24.TV : Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM) wystąpi podczas SuperHit Festiwal 2015!

Poleca MTV24.TV : Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM) wystąpi podczas SuperHit Festiwal 2015!
Poleca :MTV24.TV
Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM) wystąpi podczas "SuperHit Festiwal" w telewizji Polsat! Zespół zaprezentuje swój przebój "Tylko Ona" i powalczy o tytuł super hitu z innymi największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Singiel „Tylko ONA” w swej treści nawiązuje do schematu, w którym w pierwszej chwili wydaje się, że wykonawca śpiewa o miłości do dziewczyny, a okazuje się, że w rzeczywistości chodzi o coś innego. Finalna odsłona nagrania pokazuje, że chodzi o miłość do muzyki. Wyprodukowany teledysk jest w głównej mierze fabularny, gdzie do fragmentów rapowanych przez poszczególnych członków NPWM dopasowaliśmy ich krótkie etiudy z jedną dziewczyną, ale ucharakteryzowaną za każdym razem w zupełnie inny sposób. Dzięki temu chcieliśmy pokazać różnorodność muzyki — to, że ma ona często inne charaktery, inne oblicza, ale w zasadzie cały czas jest tym samym, czyli naszą inspiracją, czymś, co nas napędza, czymś, czego potrzebujemy, by żyć.

Singiel stał się wielkim hitem. Był prezentowany we wszystkich telewizjach muzycznych. Zespół wykonując piosenkę, wystąpił we wszystkich, głównych programach telewizyjnych.

 Najlepszy Przekaz w Mieście jest obecnie jednym z najpopularniejszych zespołów na polskim runku muzycznym, drugim tak popularnym zespołem na Facebook, spośród wszystkich uczestników największego telewizyjnego show „Must Be The Music – Tylko muzyka” - zespół zajął drugie miejsce. Profil NPWM na Facebook’u lubi, aż ponad 370 tysięcy osób.

materiał prasowy : MY MUSIC
Wydawca : MY MUSIC 
Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
"MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień ) : relacje z koncertów, festiwali , promocje fonograficzne, wywiady, konkursy z nagrodami , dyskoteki "live" wydania list przebojów MTV24.TV
Tego lata będziemy w : SOPOT , KRYNICA-ZDRÓJ , MUSZYNA , OPOLE , ZGORZELEC , GDYNIA
Relacje z "Muzycznego Lata 2015" na antenie MTV24.TV
MIMOZA - wypoczynek przez cały rok ( www.ow-mimoza.pl ) partnerem akcji MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica