Poleca MTV 24 .TV "ATOM" Tabb&Sound'n'Grace najchętniej kupowaną polską płytą!

Poleca MTV 24 .TV "ATOM" Tabb&Sound'n'Grace najchętniej kupowaną polską płytą!
Płytę poleca "Muzyczne Lato 2015 M TV24.TV

"ATOM" Tabb&Sound'n'Grace najchętniej kupowaną polską płytą! poleca :  "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"


Tego nikt się nie spodziewał! Polacy pokochali pozytywny przekaz płynący z płyty ATOM. W najnowszym zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce OLIS...wyżej uplasowała się tylko Florence and The Machine, a ATOM stał się najchętniej kupowaną polska płytą!

To wielki sukces, który jest fenomenem w skali światowej. Nigdy bowiem wcześniej w żadnym kraju, żaden chór nie osiągnął sukcesu na miarę Sound'n'Grace. Lansując hity, które są najczęściej granymi piosenkami w radiach i sprzedając płyty w ilościach których mogą im pozazdrościć największe gwiazdy w tym kraju.

Ta płyta jest dowodem, że można połączyć jakość z przystępnością, że można wyprodukować płytę na światowym poziomie a jednocześnie mieć atuty jakich nikt wcześniej na świecie nie osiągnął. ATOM to płyta, która spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem dziennikarzy muzycznych za czym poszły liczne recenzje wychwalające płytę..ale to przede wszystkim płyta, którą pokochali zwykli ludzie i zapragnęli mieć we własnych zbiorach...

Bowiem jak pisze autorka tekstów Patrycja Kosiarkiewicz....ATOM to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach - bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze - nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota - co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja - co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: "tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak".

 Wydawca płyty :MY MUSIC
 Poleca : MTV24. TV         "MUZYCZNE LATO 2015 TV"
Opracował : MUSIC  MEDIA PRESS  dla MTV24.TV
MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień ) : relacje z koncertów, festiwali , promocje fonograficzne, wywiady, konkursy z nagrodami , dyskoteki "live" wydania list przebojów MTV24.TV
Tego lata będziemy w : SOPOT , KRYNICA-ZDRÓJ , MUSZYNA , BIELSKO-BIAŁA , ZGORZELEC , GDYNIA
Relacje z "Muzycznego Lata 2015" na antenie MTV24.TV
MIMOZA - wypoczynek przez cały rok ( www.ow-mimoza.pl ) partnerem akcji MTV24.TV
PROMIXX - zaprasza na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" i zdrowy tryb życia przez cały rok ( www. promixx. com )
Media patronat: IMPERIUM KOBIET , PLANETA KOBIET , Telewizja MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica