Propozycja na "Muzyczne Lato 2017" : SINGIN’ BIRDS „To nie prosta sprawa”

Propozycja na "Muzyczne Lato 2017" : SINGIN’ BIRDS "To nie prosta sprawa"
Muzyczne Lato 2017
 Propozycja na "Muzyczne Lato 2017" : SINGIN’ BIRDS „To nie prosta sprawa”. Muzyczna propozycja na listę przebojów TOP 20 PL HITS MTV24.TV , ONE FM , ATV Warszawa , Przy współpracy DEE JAY MIX CLUB , ONE RECORDS.


SINGIN’ BIRDS
„To nie prosta sprawa”

Premiera singla i teledysku

Wakacyjna propozycja Singin' Birds

Oranżada, andruty, guma do skakania, trzepak, karteczki… Marzysz o chwili dziecięcej beztroski? Zobacz nowy klip Singin' Birds, który przeniesie Cię na moment do lat młodości. W zespole, w którym królują trzy kobiety, piosenka o blaskach i cieniach babskiej przyjaźni powstać musiała. W swoim najnowszym singlu wokalistki szczerze opowiadają o relacjach między kobietami. Przyznają, że nie zawsze jest cukierkowo... Ale zdradzają też co jest ich siłą!
Singin’ Birds to zespół rodem z lat 50 ubiegłego wieku, którego myślą przewodnią jest brzmienie głosów w bliskiej harmonii. Szerokiej publiczności dali się poznać m.in. podczas
50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując wielki przebój Maryli Rodowicz „Sing Sing” z Big Bandem Tomka Szymusia. Zespół był także półfinalistą V edycji programu „Must Be The Music”.
W listopadzie 2013 roku miała miejsce premiera ich debiutanckiego albumu „Niech tak zostanie”, a w marcu tego roku ukazał się drugi krążek zespołu - „Swing&Roll”. Album jest kontynuacją ich fascynacji stylem retro, w nieco bardziej tanecznym wydaniu

Materiał prasowy  MY MUSIC 
Opracował : ONE RECORDS  dla MTV24.TV
MUZYCZNE LATO 2017  MTV24.TV /  ATV WARSZAWA / ONE FM  / ONE MEDIA  / NESTIA  TV / 
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica