REMO & MARCO ZNÓW POŁĄCZYLI SIŁY I STWORZYLI NAJWIĘKSZY HIT WAKACJI 2014! poleca;Małopolskie.TV

REMO & MARCO ZNÓW POŁĄCZYLI SIŁY I STWORZYLI NAJWIĘKSZY HIT WAKACJI 2014! poleca;Małopolskie.TV
HIT NA "Muzyczne Lato 2014" poleca Malopolskie TV
"Muzyczne Lato 2014" z Małopolskie.TV ( czerwiec - wrzesień 2014) koncerty, spotkania muzyczne, letnie wydania list przebojów , gorące przeboje na Top 20 Hits , Top 20 PL Hits , Top 15 Gold Teekanne Hits Malopolskie.TV. Prezentujemy nagranie które ma szanse zdobyć miano "Przeboju Lata 2014" wszystko w rękach widzów , oddających głosy na adres: top20hitsmalopolskietv@gmail.com

Ile osób, tyle pomysłów na to, co może charakteryzować przebój lata. Remo i Marco znaleźli na to złoty środek - fajny tekst, dobry beat i przede wszystkim współpraca dwójki przyjaciół! Bez spiny, bez długogodzinnych analiz jak stworzyć "hiciora", na totalnym spontanie!

"Happy People" to wypełniony radością kawałek, który zmusi do zabawy nawet tych, którzy zawsze podpierają ściany na imprezach!

Utwór promuje album REMO zatytułowany "Anthology". Dokładnie 20 lat temu Remigiusz Remo Łupicki zaczął swoją przygodę z DJ'ingiem. W wieku 16 lat po raz pierwszy stanął za konsoletą i zaprezentował swój pierwszy set w poznańskim klubie Trops. Jego poczynania obserwowali przyjaciele, którzy wprowadzili go w muzyczny świat - był to Dj Maxxx i Dj Magic :) Potem już wszystko potoczyło się … jak w bajce. W 2007 roku Remo wpadł na pomysł wypuszczenia swojego pierwszego singla, do którego potrzebował producenta. I tak z Nerosem powstała pierwsza płyta i pierwsze radiowe Hity. „My Music Song” i „You Can Dance” przy wsparciu Gosi Andrzejewicz. Dziś śmiało można powiedzieć, że są to taneczne EverGreeny - uhonorowane nagrodą ESKA MUSIC AWARDS 2008. Nie można zapomnieć też o epizodzie i współpracy Remika z Robertem M i Dirty Rushem. W 2011 roku powstał projekt 3R, dzięki któremu usłyszeliśmy takie przeboje jak „Shine On” czy „Black Cherry”. Na płycie usłyszcie jeszcze Mezo i Papa D, z którym Remik również miał wspólne single.

Sam Remo mówi o swojej płycie: "Chciałem zrobić coś dla siebie, dlatego wydaję płytę podsumowującą 20 lat mojej muzycznej przygody ze sceną taneczną. Oddaje wam 2 dekady mojego życia - czyli 20 najbardziej popularnych piosenek, które towarzyszyły mi przez całe młodzieżowe życie”.

Materiał żródłowy : MY MUSIC  , Płytę poleca  wydawca :MY MUSIC
Malopolskie.TV - "Muzyczne Lato 2014" ( czerwiec -wrzesień  2014 ) 
Organizator :Music Media Press  dla Małopolskie.TV
Współpraca: :  Ośrodek Wypoczynkowy "WIKTOR"  ( Żegiestów-Zdrój )
                           Cukiernia  "STESKAL"  ( Nowy Targ )


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica