Rotten Bark w nastrojowym tonie jesieni 2012 poleca : OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )

Rotten Bark w nastrojowym tonie jesieni 2012 poleca : OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )
Wspólny konkurs OFRA SPORT i MALOPOLSKIE.TV
Znany z mocniejszych utworów zespół Rotten Bark postanowił zaskoczyć nagrywając wyjątkowo spokojny i melancholijny utwór Nie mów nic. Kolejnym odstępstwem od ich normalnego muzykowania jest język – to pierwszy kawałek w całości śpiewany po polsku. Jak sami mówią, chcieli spróbować czegoś nowego i nie można zaprzeczyć, że wyszło im całkiem nieźle.

To dość odważny krok z naszej strony. Pierwszy numer po polsku i w dodatku zupełnie inny, lżejszy niż będzie cała płyta (ale to tylko tak między nami) – Adi Owsianik

http://www.youtube.com/watch?v=i9-WMDoLk4I&feature=plcp

Sami określają swoją muzykę jako melodic pop punk, czyli wszystkiego troszeczkę. Inspirację czerpią z takich zespółów jak Blink-182, Green Day, Sum 41, Bowling For Soup, Good Charlotte, co również słychać w ich kawałkach. Pomimo tego, że tworzą od 2005 roku, najwięcej popularności przysporzył im udział w 1 edycji Must Be The Music, gdzie doszli do finału. Zaraz po tym grupa wystąpiła jako finalista koncertu Top Trendy 2011 w Sopocie. Zespół wydał debiutancki albumu "Stuck In Here". Obecnie pracują nad drugą płytą i jak sami zapewniają, na krążką znajdą się mocniejsze numery niż Nie Mów Nic.

Poleca: M & A Media , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl) i OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica