ROZEŚMIANA Kasia Pakosińska śpiewa! zaśpiewa na 51.K.F.P.P. OPOLE 2104 ,poleca:Małopolskie.TV

ROZEŚMIANA Kasia Pakosińska śpiewa!  zaśpiewa na  51.K.F.P.P. OPOLE 2104  ,poleca:Małopolskie.TV
51.K.F.P.P. OPOLE 2014 w TVP

Kasia Pakosińska, która dołączyła do dansingowej super grupy Leszcze, nagrała z zespołem nową piosenkę pt. „Roześmiana”. Jest to drugi wspólny singiel rozrywkowej ekipy.

Muzyczny romans Kasi Pakosińskiej i Leszczy trwa - razem nagrywają piosenki i koncertują. Ona czaruje głosem i seksapilem, oni gwarantują świetną zabawę i rasowe brzmienie. Łączy ich też sceniczne i pozasceniczne poczucie humoru. Ich nowa piosenka to taneczny, wakacyjny hit, pomieszanie ska i dance, osadzone jednak w charakterystycznym oldschoolowym klimacie. Tekst „Roześmianej” mocno nawiązuje do postaci nowej wokalistki Leszczy i jej niepowtarzalnego znaku szczególnego, czyli uśmiechu.

„Tego nie da się ukryć. Ta piosenka mówi po prostu całą prawdę o mnie. Z przymrużeniem oka oczywiście.” przyznaje rozbrajająco Kasia Pakosińska. To już druga piosenka zespołu wyprodukowana przez Pawła Sęka, nominowanego do Grammy w 2012 i w 2013 roku, niezwykle zdolnego i cenionego Polaka z Los Angeles. „Współpraca z tym producentem to strzał w dziesiątkę, dodaje on naszym bigbitowym klimatom bardzo nowoczesne, taneczne brzmienie.”- cieszy się gitarzysta Jacek Sadowski i zapowiada szalone dansingi na koncertach Leszczy.
"Roześmianą" będzie można usłyszeć podczas otwarcia koncertu SuperPremier 51 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.


Kasia Pakosińska wraz z Basią Kurdej-Szatan poprawadzą koncert, a Leszcze przygotują oprawę muzyczną.

Materiał prasowy : MY MUSIC
Opracował : Music Media Press dla Małopolskie.TV

  51. k.F.P.P. OPOLE 2014  ( 6-8.VI.)  w TVP   poleca : MAŁOPOLSKIE.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica