SZLAGIER TOP10 MTV24.TV: 113/114 , z dnia.18.03/21/03.2020

SZLAGIER TOP10 MTV24.TV: 113/114 , z dnia.18.03/21/03.2020

Szlager Top 2019 to koncert telewizji MTV24TV i MTV Records który miał odbyć się 19.04. zostaje ze względu na bezpieczeństwo publiczności ,artystów ekipy telewizyjnej i organizatora zostaje przeniesiony na 19.06.2020 roku. Swój udział w zmienionym terminie pełni zrozumienia potwierdzili artyści BEATA MAŃKOWSKA ,Zespół SILVER Gorlice , SONITUS , MILLA. Już za tydzień podamy pełny skład wykonawców na "SZLAGIEROWY TOP 2019" z transmisją "live" na stronie www.mtv24.tv
Na transmisję koncertu zapraszają : www.comfortrent.compl , www.easyfitlook.pl , Spring Energy Drink.

Głosy do kolejnych notowań listy SZLAGIER TOP 10 przesyłajcie drogą sms-ową , na numer : 510 - 223 - 506 (opłata tradycyjna wg cennika operatora ORANGE, bez dodatkowych opłat). W treści sms-a wpisujemy tytuł i wykonawcę utworu, na który głosujemy wraz z imieniem osoby głosującej i miejscowością, z której go wysyłamy.

BNB RECORDS – NOWA, DEBIUTUJĄCA NA RYNKU WYTWÓRNIA FONOGRAFICZNA!!!

Zaczynamy skromnie bez strzelających korków od szampana i truskawek, ale może i na to, jak na wszystko w życiu, przyjdzie czas.
Nowe wydawnictwo fonograficzne BNB RECORDS, które powołujemy do życia już od teraz, to „brat bliźniak” MTV24.TV i wynik naszej współpracy z artystami, których muzyka i teksty uświadomiły nam, że warto o nich dbać, a przede wszystkim wydawać ich ponadczasową twórczość. Nasza stajnia z założenia nie będzie wielka, ale bardzo wyselekcjonowana. Będziemy wydawali tylko rzeczy, naszym zdaniem, najlepsze i najwartościowsze. Przewidujemy wydawanie kilku tytułów rocznie, ale tylko takich, których nie powstydziłyby się największe muzyczne wytwórnie. W naszym katalogu wydawniczym mamy już kilka takich pozycji, choć nasza oficjalna strona jest dopiero w fazie realizacji. Kilka razy w roku będziemy Wam dawać do rąk piękną muzykę opatrzoną piękną szatą graficzną, o co zadba znakomita, w pełni profesjonalna ekipa.
Naszym pierwszym dzieckiem, które przychodzi na świat już w kwietniu (singiel) a 26 czerwca br. cały solowy album MIETKA JURECKIEGO (wieloletniego basisty BUDKI SUFLERA). „ZANIM CZAS ODJEDZIE” (taki tytuł będzie nosić album) to 12 kompozycji Mietka Jureckiego z tekstami STASZKA GŁOWACZA nagranych i wyprodukowanych w MJ Studio w Lublinie przez samego wykonawcę a zmiksowanych i zmasterowanych przez VOYTKA KOCHANKA w VoyStudio we Wrocławiu. Co znajdzie się na płycie? Oczywiście, same przeboje. Od singlowego „ZANIM CZAS ODJEDZIE” poprzez rockowych, nawiązujących do wczesnej BUDKI SUFLERA - „RYCERZY ŚWIATŁA”, hitowy „MOTYW Z TITANICA” aż do „SŁONECZNEGO POPOŁUDNIA”, Jednym zdaniem: muzyczna uczta dla uszu i duszy każdego miłośnika dobrej muzy.
Przy współpracy z MTV24.TV powstał klip do tytułowego utworu, który niebawem będzie miał ogólnopolską premierę. Wypatrujcie jej najpierw na naszym kanale.
Z dumą prezentujemy Wam dzisiaj cover photo naszego pierwszego wydawnictwa: MIETEK JURECKI – ZANIM CZAS ODJEDZIE, do którego zdjęcia wykonał MAREK MIZERA, a szatą graficzną zajął się sam MACIEJ ZIEMBLA wespół ze STASZKIEM GŁOWACZEM.
Trzymajcie za nas kciuki!

Jesteśmy otwarci na współpracę, więc pod adresem mailowym: bnbrecords@poczt.fm lub malopolskietv@interia.pl czekamy na zgłoszenia ciekawych artystów, którzy chcieliby z nami pracować.

 SZLAGIER TOP10 MTV24.TV: 113/114 , z dnia.18.03/21/03.2020

  1. LIPKA - ZESPÓŁ SILVER GORLICE
  2. KOLEJE LOSU - MARIUSZ KALAGA
  3. KLASKOWIACZEK - ADAM HERTZ
  4. JUŻ DLA CIEBIE NIE TAŃCZĘ - SONITUS
  5. NIE MARTW SIĘ - BEATA MAŃKOWSKA

  6. DWUDZIESTOLATKI - MILLA

  7. BORA BORA - TOMASZ CALICKI

  8. CZAS NA SZCZĘŚCIE - TERESA WERNER

  9. JAK ANIOŁA STRÓŻ - ZBYSZKLEMAŃSKI

10. THE PRAYER - DAMIAN HOLECKI & TACJANA

 

Opracował : MTV24.TV (2020)

Współpraca ; DEE JAY MIX CLUB (muzyczne nowości ) , SPRING ENERGY DRINK - muzyczna energia przez cały rok , www.comfortrent.com.pl ( partner koncertu SZLAGIEROWY TOP 2019 ) , www.easyfitlook.pl ( partner koncertu SZLAGIEROWY TOP 2019).

 

 

 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica