Tabb & Sound'n'Grace "Atom" już w sprzedaży! poleca : "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"

Tabb & Sound'n'Grace "Atom" już w sprzedaży! poleca : "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"
poleca Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV
Po sukcesie albumu „Z całych sił”, na którym zaśpiewał Grzegorz Hyży (finalista programu X Factor), a z którego pochodzą tak wielkie hity jak „Na chwilę”, „Wstaję” czy „Pusty dom”... Tabb poszedł o krok dalej i do współpracy zaprosił Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce... zespół znany też z wielkiego hitu „Nic do stracenia” nagranego z Mrozem.

Zwiastunem efektu tej współpracy są single „Dach”, oraz „Możesz wszystko”, które błyskawicznie stały się hitami, będąc przez wiele tygodni najczęściej granymi polskimi piosenkami w radiach, bijąc rekordy w sprzedaży digitalnej, a teledyski najczęściej emitowanymi w stacjach TV.

Warto wspomnieć iż singiel „Możesz wszystko” jest również ilustracją muzyczną w bajce pt „The Golden Drops" (Złote Krople), która zdobyła nagrodę główną Jury w kategorii Pełnometrażowy Film Animowany na jednym z najważniejszych festiwali filmowym 5th Dada Saheb Phalke Film Festival w Indiach. Fragmenty właśnie z tej bajki stały się częścią tegoż teledysku.

„Atom” jest to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach - bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze - nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota - co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: “Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie”. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja - co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: "tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak" – pisze Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstów na płytę „Atom”.

 Wydawca CD : MY MUSIC
 Opracował : MUSIC MEDIA PRESS  dla MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica