TOP 10 ROCK MTV24.TV : Not.1/2 z dnia. 25.03./28.03.2020

TOP 10 ROCK MTV24.TV : Not.1/2 z dnia. 25.03./28.03.2020

Stacja MTV24.TV z Małopolską Szkołą Rocka w Krakowie wychodząc naprzeciw gustom naszych odbiorców anonsują nową, tym razem rockową listę przebojów dla fanów ciężkich brzmień i rockowych riffów gitarowych. Począwszy od przyszłego tygodnia prezentować będziemy w naszej stacji listę dziesięciu hitów tego gatunku muzycznego, układaną przez Was samych. Pamiętajcie, że kolejność utworów zależy tylko od Was. Zestawienie będziemy publikowali co tydzień. Bawcie się z nami i głosujcie na Wasze ulubione utwory.


Głosy do kolejnych notowań listy przesyłajcie drogą sms-ową pod numer : 510 - 223 - 506 (opłata tradycyjna wg cennika operatora ORANGE). W treści sms-a wpisujemy tytuł i wykonawcę utworu, na który głosujemy wraz z imieniem osoby głosującej i miejscowością, z której go wysyłamy.

 MTV24.TV & BNB RECORDS dołączają do akcji „ZOSTAŃ W DOMU” i zapraszają na akustyczny koncert online MIETKA JURECKIEGO z gościnnym udziałem STASZKA GŁOWACZA w dniu 16 maja br. o godz. 18.00 (sobota). W trudnym dla nas wszystkich okresie chcemy Wam choćby trochę umilić czas i przyjść do Waszych domów z dobrą muzyką, opatrzoną pięknymi tekstami, abyście choć przez chwilę zapomnieli o strachu związanym z pandemią. W trakcie koncertu usłyszycie w wersjach akustycznych największe przeboje Mietka, a także premierowe utwory z najnowszej płyty „ZANIM CZAS ODJEDZIE”. MIETEK ze STASZKIEM przygotowują też specjalną niespodziankę dla Was. Zapowiada się naprawdę ciekawie.
Liczymy na wspólną muzyczną ucztę. Bądźcie z nami tego wieczoru. Już dziś zapraszamy.

Partnerami koncertu są : www.comfortrent.com.pl  ComfortRent Wypożyczalnia Samochodów ( transport gwiazd i ekipy MTV24.TV ) , www.easyfitloolk.pl  Easy_Fit Looker Restaurant (catering dietetyczny dla ekipy koncertu ) , prezentera ubiera www.duzylolek.pl , energii dostarcza Spring Energy Drink , Partner medialny min. Law Business Quality , DEE JAY mix club,MTV24.TV - www.mtv24.tv , MTV24FM/Agencja Promocyjna Małopolska Szkoła Rocka portal Czarno na CzarnymStacja MTV24.TV z Małopolską Szkołą Rocka w Krakowie wychodząc naprzeciw gustom naszych odbiorców anonsują nową, tym razem rockową listę przebojów dla fanów ciężkich brzmień i rockowych riffów gitarowych. Począwszy od przyszłego tygodnia prezentować będziemy w naszej stacji listę dziesięciu hitów tego gatunku muzycznego, układaną przez Was samych. Pamiętajcie, że kolejność utworów zależy tylko od Was. Zestawienie będziemy publikowali co tydzień. Bawcie się z nami i głosujcie na Wasze ulubione utwory.

 

  TOP 10 ROCK MTV24.TV : Not.1/2 z dnia. 25.03./28.03.2020
 

1. Bratek - Believer (feat. Blaze Bayley)
2. Ozzy Osbourne - Under The Graveyard
3. Alter Bridge - Forever Falling
4. Deep Purple - Throw My Bones
5. Ritchie Blackmore's Rainbow - Waiting For a Sign
6. Whitesnake - Gonna Be Alright
7. Tremonti - A Dying Machine
8. Black Label Society - Trampled Down Below
9. Glenn Hughes - God Of Money
10. Red Dragon Cartel - Havana

Opracował : MTV24.TV(2020)
Współpraca: www.comfortrent.com.pl  , www.easyfitlook.pl  , Spring Eergy Drink , Dee Jay Mix Club , BNB Records , Małopolska Szkoła Rocka .
 


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica