TOP 10 ROCK MTV24.TV Not.3/4, z dnia: 04.04. - 11.04.2020

TOP 10 ROCK MTV24.TV Not.3/4, z dnia: 04.04. - 11.04.2020
Bartosz Wójcik

Stacja MTV24.TV z Małopolską Szkołą Rocka w Krakowie wychodząc naprzeciw gustom naszych odbiorców anonsują nową, tym razem rockową listę przebojów dla fanów ciężkich brzmień i rockowych riffów gitarowych. Począwszy od przyszłego tygodnia prezentować będziemy w naszej stacji listę dziesięciu hitów tego gatunku muzycznego, układaną przez Was samych. Pamiętajcie, że kolejność utworów zależy tylko od Was. Zestawienie będziemy publikowali co tydzień. Bawcie się z nami i głosujcie na Wasze ulubione utwory.


Głosy do kolejnych notowań listy przesyłajcie drogą sms-ową pod numer : 510 - 223 - 506 (opłata tradycyjna wg cennika operatora ORANGE). W treści sms-a wpisujemy tytuł i wykonawcę utworu, na który głosujemy wraz z imieniem osoby głosującej i miejscowością, z której go wysyłamy.


MTV24.TV & BNB RECORDS dołączają do akcji „ZOSTAŃ W DOMU” i zapraszają na akustyczny koncert online MIETKA JURECKIEGO z gościnnym udziałem STASZKA GŁOWACZA w dniu 16 maja br. o godz. 18.00 (sobota). W trudnym dla nas wszystkich okresie chcemy Wam choćby trochę umilić czas i przyjść do Waszych domów z dobrą muzyką, opatrzoną pięknymi tekstami, abyście choć przez chwilę zapomnieli o strachu związanym z pandemią. W trakcie koncertu usłyszycie w wersjach akustycznych największe przeboje Mietka, a także premierowe utwory z najnowszej płyty „ZANIM CZAS ODJEDZIE”. MIETEK ze STASZKIEM przygotowują też specjalną niespodziankę dla Was. Zapowiada się naprawdę ciekawie.
Liczymy na wspólną muzyczną ucztę. Bądźcie z nami tego wieczoru. Już dziś zapraszamy.

Partnerami koncertu są : www.comfortrent.com.pl   ComfortRent Wypożyczalnia Samochodów ( transport gwiazd i ekipy MTV24.TV ) , www.easyfitlook.pl  Easy_Fit Looker Restaurant (catering dietetyczny dla ekipy koncertu ) , prezentera ubiera www.duzylolek.pl , energii dostarcza Spring Energy Drink , Partner medialny min. Law Business Quality , DEE JAY mix club,MTV24.TV - www.mtv24.tv  , MTV24FM/Agencja Promocyjna Małopolska Szkoła Rocka portal Czarno na CzarnymStacja MTV24.TV z Małopolską Szkołą Rocka w Krakowie wychodząc naprzeciw gustom naszych odbiorców anonsują nową, tym razem rockową listę przebojów dla fanów ciężkich brzmień i rockowych riffów gitarowych. Począwszy od przyszłego tygodnia prezentować będziemy w naszej stacji listę dziesięciu hitów tego gatunku muzycznego, układaną przez Was samych. Pamiętajcie, że kolejność utworów zależy tylko od Was. Zestawienie będziemy publikowali co tydzień. Bawcie się z nami i głosujcie na Wasze ulubione utwory. Dziś prezentujemy gorące rockowe notowanie. 

Muzycznych Świąt Wielkanocnych , dużo zdrowia  życzy Redakcja MTV24.TV & Małopolska Szkoła Rocka

   TOP 10 ROCK MTV24.TV Not.3/4, z dnia: 04.04. - 11.04.2020 
  
1. Bratek - Believer (feat. Blaze Bayley)
2. Ozzy Osbourne - Straight to Hell
3. Pearl Jam - Dance Of The Clairvoyants
4. Ozzy Osbourne - Ordinary Man ft. Elton John
5. Green Day - Oh Yeah!
6. Alter Bridge - Forever Falling
7. Deep Purple - Throw My Bones
8. Ritchie Blackmore's Rainbow - Waiting For a Sign
9. Whitesnake - Gonna Be Alright
10. Tremonti - A Dying Machine

  Opracował : MTV24.TV (2020 )
  Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica