TOP 5 HOT HITS na Karnawał 2013 ( 25-27.I.2013 ) poleca Malopolskie.TV

TOP 5  HOT HITS na Karnawał 2013  ( 25-27.I.2013 )  poleca Malopolskie.TV
Mario Bischin twóraca hitu "Macarena" poleca Malopolskie.tv


TOP 5 HOT HITS na Karnawał 2013 ( 25-27.I.2013 )


Prezentujemy widzom kolejne „pięć” gorących hitów na ten weekend . Przebojowo , tanecznie , tak jest na tegorocznych parkietach we wszystkich klubach muzycznych . Dziś polecamy gorący przebój „Macarena” w wykonaniu Mario Bischin , nie zabraknie zapewne przeboju „Ona tańczy dla mnie” który polecamy w wersji (exation rmx) oficjalnie otrzymał zgodę na remix tego nagrania . Wersja ta będzie wydana na specjalnej promocyjnej płycie wydanej z okazji nadciągającego wielkimi krokami rekordu „50” milionów odtworzeń na portalu you tube nagrania Radka Liszewskiego (Weekend) „Ona tańczy dla mnie” - gratulujemy a na 7 lutego ( tłusty czwartek) dla fanów zespołu telewizja Malopolskie.Tv i zespół przygotowują masę niespodzianek muzycznych i specjalny koncert. W już w dzisiejszą sobotę w klubie muzycznym „Casanovaclub” w Ciche ( woj. Malopolskie) będzie można na żywo spotkać się z królem muzycznych parkietów samym MARIO BISCHIN, i oddać się w rytm tanecznego hitu „Macarena” . Specjalnie dla widzów Malopolskie.Tv , będziemy mieli foto relację z tego koncertu dzięki uprzejmości artysty i właścicieli klub „CASANOVA CLUB” w Ciche. ( www.casanovaclub.pl ) MARIO BISCHIN ( 26.01.2013 – sobota )

TOP 5 HOT HITS KARNAWAŁU 2013 prezentuje i poleca Malopolskie.Tv & Restauracje ' CHŁOPSKIE JADŁO”
( www.chlopskiejadlo.pl )


1. Macarena – Mario Bischin
2. Ona tańczy dla mnie ( exation rmx) – Weekend
3. More Than Friends – Inna
4. Ordinary People – Alchemist Project
5. Superstar – Krist Van D feat: Gosia Andrzejewicz

Dla widzów telewizji Malopolskie.Tv mamy 5 płyt zespołu ALCHEMIST PROJECT „X” ( Limited Edition ) na której znajdują się takie hity jak : Save Me , Here We Are , Ordinary People . Jednym słowem taneczna „11” gorących hitów.
Osoby które chcą otrzymać płytę z autografem zespołu proszone są o oddanie głosów na swoje „karnawałowe przeboje” , kolejne takie zestawienie już 02.02. 2013 wraz z listą nagrodzonych płytami. Propozycje wysyłajcie na adres : malopolskietv@interia.pl


Poleca i Opracował : TM MEDIA MUSIC i PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Współpraca i partner „muzycznej akcji „ telewizji Malopolskie.Tv „CHŁOPSKI JADŁO” ( www.chlopskiejadlo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica