TOP 5 "Muzyczne Lato 2017" MTV24.TV / ATV Warszawa / ONE ,FM

TOP 5 "Muzyczne Lato 2017" MTV24.TV  / ATV Warszawa / ONE ,FM
Krist Van D "In The Dark"
 Od dziś przez cale lato , prezentujemy naszym czytelnikom i widzom TOP 5 Muzyczne Lato , przebojów idealnych na gorące letnie dni i taneczne wieczory. Nagrania które na pewno usłyszycie na specjalnych wakacyjnych imprezach. Szukajcie naszych spotkań , loga telewizji , zrób wakacyjne zdjęcie i przyślij do naszej muzycznej redakcji .
Zdjecia  na tle naszej  ścianki wysyłajcie na adres: nestiatv@interia.pl 
 Partnerami  MUZYCZNEGO LATA  2017 są :  DEE JAY MIX CLUB / ATV WARSZAWA / ONE FM  / ONE MEDIA  / PLANETA KOBIET / NESTIA ODSZKODWANIA  / NESTA  TV 
  Nie zabraknie  wyborów Miss i Mistera lata które odbędą się w jednym z wakacyjnych kurostów   4 sierpnia  w trakcie  koncertu artystów disco polo i dance  . O miejscu  imprezy poinformujemy czytelników i widzów na początku lipca. 
 Już 8 lipca  odbędzie się jubileusz  15 lecia pracy artystycznej  KRIS  VAN D , wręczenie  nagrody  "Zlota Nuta 2017" wraz z "Złoty laur " dla największego przeboju tego artysty .  W trakcie  występu  będzie miała premierę jubileuszowa płyta promocyjna z piętnastoma przebojami Krystiana.  Album dostępny dla czlonków  DEE JAY MIX CLUB ,uczestników koncertu i spotkania jubileuszowego , konkursach  Muzycznego Lata  w MTV24.TV. 
 Krist Van D przedstawia nam swój kolejny, tym razem utrzymany w bardzo spokojnym klimacie utwór „In The Dark”.

Singiel ten to pierwsza wspólna produkcja tego artysty oraz Kate Maison – wokalistki mieszkającej w Berlinie.

Spokojna muzyka w połączeniu z ciepłym głosem wokalistki powodują, że „In The Dark” to świetna propozycja na letnie wieczory i noce. Również teledysk do tego singla podtrzymuje letni klimat, i zachęca do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu: dziewczyny jeżdżące na rolkach i schładzające się w strumieniach wody, akrobaci parkour wykonujący swoje ewolucje w pełnym słońcu. Już samo oglądanie tych obrazów powoduje, że na duszy robi się od razu cieplej i udziela się nam atmosfera lata.  TOP 5  MUZYCZNE LATO  2017   ( 1 ) 
  
   1.   IN THE DARK  -  KRIST VAN D
   2.   MOONLIGHT SHADOW 2K17 - EMPYRE ONE 
   3.   ME ENAMORE ! - SHAKIRA 
   4.   SUBEME LA RADIO - ENRIQUE IGLESIAS
   5.   CONNECTED - ATB & ANDREW RAYER    Wśród osób oddających swoje głosy do końca czerwca 2017 roku , rozlosowywać będziemy  specjalne upominki promcoyjne płyty  KRIST VAN  D  , wraz z zaproszeniami do dowiedzenia  Muzeum Figur Woskowych Kraków  Rynek Główny 34. 
 Zapraszamy do wspólnej zabawy z MTV24.TV Opracował :  ONE MEDIA dla  MTV24.TV 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica