TOP POP - Maciej Dreszer , premiera 5.III. 2016 na Międzynarodowym Kongresie Imperium Kobiet - Gdynia

TOP POP - Maciej Dreszer , premiera   5.III. 2016 na Międzynarodowym Kongresie Imperium Kobiet - Gdynia
Płyta
"TOP POP" album pełen przebojowych nagrań który początkowo miał mieć swoją premierę w końcówce 2015 roku , doczekał się premiery. Dokładnie w sobotni poranek 5 marca o godzinie 9.30 pierwsze egzemplarze promocyjnego krążka trafią w ręce uczestników Międzynarodowego Kongresu Kobiet - Gdynia 2016.
Album trafi za pośrednictwem Dee Jay Mix Club , w ręce największych i najlepszych dj w Polsce , oraz rozglośni radiowych . Keepcan Energy Drink  i TOP POP  , zapraszają do wspólpracy i na wspólną degustację tego energetycznego napoju przy przebojowej muzyce. KEEPCAN ENERGY DRINK  zaprasza na muzyczną trasę z upominkami, degustacją i płytami z logo firmy .
Plyta promuje działanie  fundacji  A.R.T.przeciwprzemocy.pl
Już od 8 marca album TOP POP , będzie można wygrać w specjhalnych konkursach MTV24.TV  i innych media partonów . Płyta TOP POP , będzie wszędzie tam gdzie  znajdziecie  loga  MTV24.TV  i  KEPCAN ENERGY DRINK.  Będziemy obecni w Krynicy Zdrój , Dosłoncu , Krakowie , Proszowicach i wielu innych miejscach .
Zapraszamy do wspólnej muzycznej zabawy z MTV24.TV  na "WIOSNĘ 2016"

Opracował : MTV24.TV
Wspólpraca: Music Media Press  dla MTv24.TV
Foto: Music Media Press
Komentarze

2016-03-04 08:58:01 - Widz ip:83.22.119.155
A ja już proszę telewizję o taką płytę , widzę że jesteście w doborowym towarzystwie medialnym a i Cichy Kącik jest super , nagrania wypasione
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica