TYLKO W MTV24.TV : STASZEK GŁOWACZ – JESTEM CZŁOWIEKIEM , nowa płyta znakomitego artysty

TYLKO W MTV24.TV : STASZEK GŁOWACZ – JESTEM CZŁOWIEKIEM , nowa płyta znakomitego artysty
Dziś możemy już zdradzić, że nowy materiał Staszka Głowacza opatrzony jest tytułem JESTEM CZŁOWIEKIEM. Znajdą się na nim zarówno dobrze znane utwory, jak
 „Wolę raczej być, niż mieć”, „Nie podskoczysz wyżej ch’a” czy „Różaniec małych pragnień” w zupełnie nowych aranżacjach, jak i premiery autorstwa Krzysztofa Maciejowskiego, Patrycjusza Gruszeckiego, Mieczysława Jureckiego i Janusza Komana.
Teksty napisał sam Staszek, ale w repertuarze tym są także perełki znakomitego, nieżyjącego już, twórcy - Jacka Korczakowskiego, autora min. „Szeptem”. Wszystkie te kompozycje będzie można usłyszeć w trakcie koncertu 23 października 2019 r. w krakowskim klubie SCENA 54 przy ul. Dolnych Młynów 10 rejestrowanym przez MTV24.TV na płytę DVD. i płytę CD "live". 
Sponsorzy tego wydarzenia przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek. Każdy otrzyma zestaw płyt z autografem Staszka, a kupując bilet, kupuje od razu nagrywany materiał, który zostanie wysłany do uczestników koncertu po wydaniu albumu. Będzie też słodko i lodowo dzięki Lodowym Tutkom i firmie Słodki Wentzl .
Staszek spotyka się ze wszystkimi uczestnikami po koncercie, aby spędzić z nimi trochę czasu. Zapowiada się więc nie tylko uczta muzyczna, ale będzie i coś dla ciała. Niebawem więcej szczegółów. Nie zwlekajcie – ilość miejsc ograniczona!!!!

Bilety w cenie 100 zł można już rezerwować i zamawiać pod nr tel. 510 - 223 – 506
Music Media Press Agencja Medialna
nr konta 25 1140 2004 0000 3102 7896 8857 mBank


Opracował : MTV24.TV ( 2019 )


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica