URZĄD BEZPIECZEŃSTWA w Małopolskie.TV , poleca: www.car-o.pl ( bezpiecznie-punktualnie-tanio)

URZĄD BEZPIECZEŃSTWA w  Małopolskie.TV , poleca: www.car-o.pl ( bezpiecznie-punktualnie-tanio)
Urząd Bezpieczeństwa w Małopolskie.TV
 "Lato 2013" Małopolskie.Tv, koncerty, dyskoteki, muzyczne spotkania. I stało się, do telewizji Małopolskie.Tv zapukał Urząd Bezpieczeństwa "UB", zaatakowali Nas swoją muzyk,a singlem i interesującą twórczością muzyczną. "UB" poleca Małopolskie.TV.

 "URZĄD BEZPIECZEŃSTWA " dla widzów Małopolskie.TV  :
  
  Jesteśmy już dojrzałymi ludźmi (średnia wieku w zespole to 40 lat) i wbrew wszystkiemu i wszystkim tworzymy muzykę, którą można określić jako punk'n'roll...Punk po ewolucjach, jak to ładnie określił jeden z prezenterów audycji radiowej, kiedy to mówił o naszych utworach.
Zacznijmy może od nazwy zespołu: Urząd Bezpieczeństwa - skąd się wzięła? Nie ma nic wspólnego z niesławną instytucją rządową...Jej historia sięga festiwalu Jarocińskiego w 1988r. Będąc uczestnikiem jako zatwardziały "metalowiec" z ekipą przyjaciół trafiliśmy do kwatery, gdzie starsza pani zezwalała nam na przyprowadzanie różnej maści wyznawców muzyki, zagubionych w podróży, czy też na samym festiwalu. W końcu jeden z przygarniętych punków zaczął określać kwaterę mianem Urzędu Bezpieczeństwa. Może wynikało to z tego, że synem właścicielki był funkcjonariusz milicji. Proszę sobie wyobrazić miny milicjantów, kiedy po pałowaniu jednego z nas w Nysce zapytali, gdzie go odwieźć, a on oświadczył, że "do Urzędu Bezpieczeństwa" :) Wspaniałe czasy... Dlatego kiedy dostałem telefon od znajomego z propozycją stworzenia projektu punkowego nie miałem wątpliwości co do nazwy...Skojarzenie z Jarocinem było jednoznaczne. Punk nigdy specjalnie nie był moją bajką. W latach 90'tych grałem w death metalowym Necromancer, a koleś w różnych ekipach punkowych, lecz postanowiłem spróbować...i nie żałuję tej decyzji.
Gramy od 2010r i można powiedzieć, że zespół powstał na sali szpitalnej. Tam narodził się pomysł powrotu na scenę i grania muzyki punk'n'roll-owej. Założycielami zespołu byli Efram (ex Necromancer-zespół death matalowy lat 90'tych) i Stiopa (grający w latach 80-tych w różnych ekipach punkowych-obecnie były członek UB).
  Na koncie mamy kilkanaście koncertów, gdzie graliśmy z takimi zespołami jak Kobranocka czy Luxtropeda24.05.2013r miała miejsce premiera naszego singla pt. "Nóż". Singiel składa się z trzech utworów ("Zabierz mnie", "Szary pył" i "Nóż") nagranych w Metal Sound Studio w Świebodzinie, w ramach prac nad naszym pierwszym albumem pt. "Płyta RoCku"
 http://www.youtube.com/watch?v=hM0bDBjvXjM
 
Teledysk został nakręcony przez Alchemię Obrazu z Gorzowa Wlkp. (współpracowali m.in. z Vader).

Nagranie "Zabierz mnie" trafiło już na TOP 20 PL HITS Małopolskie.TV. Głosy na "UB" przesyłajcie na adres : top20hits@interia.pl  , lub malopolskietv@interia.pl 

Info dzięki uprzejmości zespołu 
Poleca; MAŁOPOLSKIE.TV  & PROJEKT INFO (www.projektinfo.pl) -partner technologiczny
Współpraca: www.car-o.pl  Jesteśmy już w Krakowie i Trójmieście , niebawem w całym Kraju!
www.car-o.pl  & Małopolskie.TV 
 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica