WYGRAJ PŁYTY zespołu WEEKEND i "weekend" w Ośrodku Wypoczynkowym "MIMOZA"-Muszyna Złockie

WYGRAJ PŁYTY zespołu WEEKEND i  "weekend" w Ośrodku Wypoczynkowym "MIMOZA"-Muszyna Złockie
"Ona tańczy dla mnie' - Weekend na płytach Cd Fonografiki
Już 7 lutego w klubie muzycznym "CASANOVA CLUB" ( www.casanovaclub.pl) odbędzie się specjany koncert rejestrowany dla widzów Malopolskie.Tv, połączony z obchodami "50"milionowej odsłony piosenki "Ona tańczy dla mnie" ( You Tube), a dziś prezentujemy konkurs muzyczny z nagrodami.
Aby wygrać  płyty zespołu z autografem na których  usłyszymy  mega hit "Ona tańczy dla mnie" ( 3 wersje) , oraz kolejne taneczne propozycje zespołu które poakzują iż Radek Liszewski ( leader zespołu) ma "zlotą" ręke do przebojowych piosenek.Polecamy " Za każdą chwilę z tobą" , "Zakochani wciąż jak nikt" ,"Slodki jak wisienka" , dzieki tej porcji tanecznych nagrań na najnowszym krążku zespołu rok 2013 będzie należał do zespołu WEEKEND ,ktory stał się numerem jeden w kraju. Mamy też specjalna nagrodę dla fanów zespolu weekend w Ośrodku Wypoczynkowym "MIMOZA" w Muszynie . nagrody rozlosujemy wśrod osób ktore nadeślą do nas  prawidlowe odpowiedzi na nastepujące pytania :

1. Którą w dorobku artystycznym Radka Liszewskiego jest płyta "Ona tanczy dla mnie" ?
2. Prosimy podać adres strony internetowej zespołu WEEEKND .
3. Prosimy podać adres strony internetowej  Ośrodka Wypoczynkowego "MIMOZA" w Muszynie.

Odpowiedzi na pyatnia wysyłamy na adres : malopolskietv@interia.pl  w terminie do  5.II.2103
Dodatkowe nagrody w postaci 5 zaproszeń na koncert zespołu  WEEKEND ( Klub muzyczny "CASANOVA CLUB"-Ciche ( www.casanovaclub.pl) - 7 luty."Tłusty Czwartek" z Malopolskie.TV


Już 7.II.( tłusty czwartek ) z zespołem WEEKEND i telewizją Malopolskie.Tv , odliczamy wspólnie "50" milionową odsłonę mega przeboju "Ona tańczy dla mnie" najpopularniejszego obecnie zespołu WEEKEND. spotykamy się w" CASANOVA CLUB" (www.casanovaclub.pl).
Przypominamy wszystkim o tym specjanym koncercie Radka Liszewskiego i formacji WEEKEND.
"Tłusty Czartek"07.02.1013r Zespół WEEKEND w klubie muzycznym "Casanova Club" - Ciche ( www.casanovaclub.pl) wystąpią "na żywo" zaśpiewają mega hit "Ona tańczy dla mnie" , zaprezentują swoje największe przeboje i muzyczne premiery z najnowszej płyty.
Wspólnie z uczestnikami tej przebojowej nocy będziemy świętowali "50" milionową odsłonę "Ona tańczy dla mnie" na you tube . Z tej okazji zespół otrzyma pamiątkową nagrodę "Medialny Smok Malopolskie.Tv " . Nie zabraknie przebojów tanecznych zaprezentowanych przez gościa wieczoru i samego zespołu Weekend , Dja ALEX ROSE. Konkursy i nagrody , Wybory "tancerza" wieczoru i karnawału 2013 , nagrody min: specjalne kolacje w restauracjach sieci marki "Chłopskie Jadło" w Krakowie ( www.chlopskiejadlo.pl ) , w jednej z restauracji zespół spotka się z mediami i fanami którzy zostaną wylosowali w konkursie ogłoszonym w Malopolskie.TV ( 29.01. w "Strefie Muzyki" ogłosimy konkurs związany z zespołem WEEKEND. Specjalna relacja z pobytu zespołu w klubie muzycznym "CASANOVA CLUB" na antenie Malopolskie.Tv Tego wieczoru rozdane będzie 200 płyt .
Zapraszamy do wspólnej zabawy .
Na koncert zaprasza telewizja MALOPOLSKIE.Tv , "CASANOVA CLUB" (www.casanovaclub.pl)


Wybierając O.W. MIMOZA goście zamieszkają 100m od rzeki 500m od Rynku, blisko Kościoła, poczty, banku i bankomatów, różnego rodzaju sklepów, PKS i około 800m.PKP

Ośrodek Wypoczynkowy „ M I M O Z A „ zaprasza gości indywidualnych, rodziców z dziećmi, dziadków i babcie z wnukami, grupy wycieczkowe.
Pracownicy pensjonatu chętnie przygotują specjalne programy pobytu, zamówią wycieczki, poinformują o możliwościach atrakcyjnego spędzenia czasu, dostosują menu do potrzeb i gustów gości.

Opracował i poleca; M & A Media


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica