Young Stars On Tour 2016! Wszystkie bilety wyprzedane!

Young Stars On Tour 2016! Wszystkie bilety wyprzedane!
Poleca :MTV24.TV

Po pierwszej, niezwykle udanej trasie Young Stars On Tour 2015 projekt Young Stars powraca z kolejną edycją tego wydarzenia! Do niedawna wszystkie bilety były wyprzedane, dziś organizator sprawił wszystkim present udostępniając dodatkową pulę biletów na koncert w Gdańsku!

Główną gwiazdą tegorocznego #YSOT2016 będzie ponownie popularny zespół z Wielkiej Brytanii – Bars and Melody. Zespół znany z Brytyjskiego "Mam Talent", którego występ zrobił furorę w internecie (100 mln odsłon), został doceniony "złotym przyciskiem" przez samego Simona Cowella. Młodzi wokaliści zagrają w każdym z miast na samym końcu wydarzenia pełnowymiarowy koncert.

Zespół stał się ostatnio niezwykle popularny w Polsce, o czym świadczy m.in wysoka sprzedaż ich debiutanckiej płyty “143”, kilkukrotne pojawienie się na okładkach i plakatach młodzieżowych magazynów czy wyprzedanie limitowanych biletów Meet&Greet dosłownie 5 minut.

Na Young Stars On Tour fani zobaczą również znanych artystów wypromowanych przez projekt Young Stars: Jeremiego Sikorskiego, Sylwię Przybysz oraz Sylwie Lipkę, debiutantów: Radka Taracha i Agatę Buczkowską, jak również zagranicznego wokalistę- Davida Bulleya. Nie zabraknie też znanych i lubianych ambasadorów czyli popularnych youtuberów, którzy wspierają projekt.

Young Stars On Tour jest przede wszystkim odpowiedzią na potrzeby młodych osób, które nie mogą pozwolić sobie na uczestniczenie w Young Stars Festival ze względu na odległe miejsce zamieszkania.

Koncerty:

16.03 – Rzeszów (Life House)
17.03 – Katowice (Megaclub)
18.03 – Łódź (Bedroom)
19.03 – Gdańsk (CSG)
20.03 – Szczecin (DK Słowianin)

Bilety:
O projekcie Young Stars

W 2013 roku wytwórnia My Music stworzyła innowacyjny projekt o nazwie Young Stars. Pomysł od razu spotkał się ze sporym zainteresowaniem młodych osób, jak i mediów oraz został ciepło przyjęty.

W kwietniu 2014 r. w Poznaniu odbył się pierwszy Young Stars Festival, na którym wystąpili polscy wokaliści. Rok później festiwal poszerzony o gwiazdy zagraniczne (Room94, 5Angels) oraz amabasdorów w postaci czołówki polskich YouTuberów. Przez minione dwa lata w ramach projektu ukazały się 3 płyty z utworami skomponowanymi specjalnie dla Young Stars, gadżety Young Stars, trampki oraz pierwsze młodzieżowe Radio Young Stars.

Young Stars stawia na młodość, zaangażowanie oraz pozytywną energię. Wspiera i promuje młode pokolenie popularnych już gwiazd, jak również osób, które rozpoczynają karierę. Projekt już przy pierwszej edycji skupił uwagę setek tysięcy nastolatków, wytworzył intensywną interakcję w social media, na bieżąco odpowiadał i reagował na potrzeby młodych osób oraz mocno zainteresował tradycyjne media, co poskutkowało licznymi publikacjami.

Po dziś dzień projekt jest niezmiennie jedynym tego rodzaju w Polsce skierowanym do młodzieży i przez młode osoby współtworzonym.
Niestety wszystkie bilety na koncerty zostały wyprzedane

Materiał prasowy : MY MUSIC
Żródło : MY MUSIC
Opracował : Music Media Press dla MTv24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica