16.09.2013 nowa płyta "Katevan"- KATIE MELUA poleca; Malopolskie.Tv , prezentuje " Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )

16.09.2013 nowa płyta "Katevan"- KATIE MELUA poleca; Malopolskie.Tv , prezentuje " Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )
16.09.premiera płyty KATIE MELUA ,poleca: Małopolskie.TV
 Wydanie swojej szóstej, studyjnej płyty "Ketevan" KATIE MELUA zaplanowała w dziesiątą rocznicę sukcesu swojego debiutanckiego albumu "Call Of The Search" i w dzień swoich 29 urodzin. Jakby tego było mało, tytuł też nie jest przypadkowy. Katevan to gruzińskie imię artystki, albowiem urodziła się właśnie w Gruzji.Potem przeniosła się z rodzicami do Belfastu i Surrey, a od paru lat mieszka w Londynie. Swoją prawdziwą muzyczną karierę rozpoczęła od podpisania kontraktu z niezależną wytwórnią Dramatico. Zadebiutowała w 2003 roku singlem "The Closest Thing To Crazy" i od tej pory konsekwentnie budowała swoją pozycję jednej z najpopularniejszych brytyjskich wokalistek młodego pokolenia. Wystarczy powiedzieć, że do tej pory sprzedała na całym świecie ponad 11 milionów płyt, milion biletów na koncerty oraz zdobyła 56 platynowych płyt.
 
"I Will Be There", utwór promujący nowa płytę napisany przez długoletniego twórcę przebojów Katy Mike’a Batta po raz pierwszy został publicznie zaśpiewany przez  artystkę na Gali Koronacyjnej w Pałacu Buckingham, 11 lipca tego roku z okazji 60 rocznicy koronacji królowej Elżbiety II. Taka piosenka to doskonałe wprowadzenie do bardzo osobistej płyty. "Nie chciałam tylko śpiewać na tym albumie. Wróciłam do pisania, do wspomnień, do przeszłości, którą doskonale podsumowuje moje gruzińskie imię Ketevan". - mówi Katie. A czego artystka oczekuje po nowej płycie, mając na koncie spektakularne sukcesy swoich poprzednich wydawnictw? "Mam nadzieję, że ludziom spodobają się moje piosenki, pełne romansu, melancholii, inspirowane bluesem czy jazzem, czasami w stylu retro. Każdy odbiorca ma różne oczekiwania, ale mam nadzieję, że różnorodność utworów na Ketevan spowoduje, że znajdzie na nim coś dla siebie."
      
 
"Miałam w życiu wiele momentów, z których jestem dumna" – mówi Katy o dotychczasowych 10 latach swojej pełnej sukcesów kariery. "Najważniejsze jest to, że przez te dziesięć lat publiczność cały czas chciała mnie oglądać na scenie. Bycie ciągle w trasie jest dla mnie wszystkim i to nieważne, czy byłam na szczytach list przebojów czy nie. Jeżdżenie w trasy koncertowe, granie koncertów, doświadczanie magii sceny to najlepsza część mojej pracy... granie muzyki na żywo przed publicznością nie daje się porównać z niczym innym na świecie".
 
Tracklista:
 
01. Never Felt Less Like Dancing
02. Sailing Ships From Heaven
03. Love Is A Silent Thief
04. Shiver And Shake
05. The Love I'm Frightened Of
06. Where Does The Ocean Go?
07. Idiot School
08. Mad, Mad Men
09. Chase Me
10. I Never Fall
11. I Will Be There

 Materiał  dzieki uprzejmości  EMPiK , płyta dostępna w dobrej cenie w EMPiK  
 Poleca: Małopolskie.TV   & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) -partner technologiczny 

 Współpraca "LATO 2013"Małopolskie.Tv  : 
 LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA ( www.farmona.pl ) 
 TRANSPORT I WYANJEM SAMOCHODÓW "CARO" - KRAKÓW - TRÓJMIASTO ( www.car-o.pl)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica