Już jest od 18.III.2014 nowa płyta TATIANA OKUPNIK "Blizna" ( dla fanów z autografem ) poleca: Małopolskie.tv

Już jest od 18.III.2014 nowa płyta TATIANA OKUPNIK "Blizna" ( dla fanów z autografem ) poleca: Małopolskie.tv
Tatiana Okupnik nowa płyta "Blizna"
Nowy album, nowa porcja profesjonalnych nagrań, udanych kompozycji i rewelacyjnie brzmiącego głosu Tatiany Okupnik . Taka jest płyta "Blizna" która na rynku ukazała się 18 marca. "Blizna" to album którego nie można przegapić. A dla fanów którzy za pośrednictwem EMPIK.COM zakupią krążek czeka niespodzianka , Autograf samej artystki. płytę poleca :Małopolskie.TV

Trzecia płyta Okupnik nosi tytuł "Blizna". Tatiana pracowała nad nią z Michałem Przytułą (komponował m. in. dla Kayah, Reni Jusis). Jak zapewnia wokalistka, album w części muzycznej ma dużo pozytywnej energii ale teksty niosą przekaz, który nie zawsze jest wesoły. O czym będzie śpiewać Tatiana?

"O tym, że musi skończyć się pewien etap, by mógł zacząć się następny. O dużych zmianach, które zachodzą w naszym życiu i które mogą być mniej lub bardziej bolesne. O tym, że nawet, jeśli zaczyna się coś lepszego, tamto, co się skończyło, zostawia w naszym sercu i głowie konkretny ślad" – wyjaśnia.

"Blizna to mapa tego, co robiliśmy i czego powinniśmy w przyszłości unikać. Czasem warto spojrzeć na taką bliznę, na ten trwały ślad, żeby po raz drugi nie popełnić tego samego błędu" – tłumaczy artystka.

Płyta jest bardzo osobista. Tatiana śpiewa o samej sobie Gwiazda przyznaje, że duża otwartość wyniknęła ze zmian, jakie zaszły w jej życiu. Konkretnie? "Zakochałam się" – przyznaje.

Dla Tatiany Okupnik płyta "Blizna" to nowy, ważny muzyczny etap. Właśnie ze względu na emocje towarzyszących jej powstawaniu. Jak mówi: "Mam poczucie, że właśnie przebiłam głową mur swoich własnych emocji".

Tracklista:

1. Pownut
2. Co było
3. Dał mi słomkę
4. Kosmos
5. Blizna
6. Rejs
7. Zachłannie
8. Plac zawał
9. Trupy
10. Korpokroki
11. Konie mechaniczne
12. Szoł-kibel
13. Ratuje mnie
14. To jest to!
15. Oczy na zapałki
16. Matematyka serc

Wydawca:  WARNER MUSIC POLAND  , materiał  prasowy 
Płyta z autografem dostępna w   www.empik.com    , Nakład limitowany z autografem artystki
Płytę poleca :  MAŁOPOLSKIE.TV 
Współpraca:  MUSIC MEDIA PRESS - Marcin Żygadło ( partner muzyczny Małopolskie.TV  )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica