Już jest od dziś 7.X.2014 , płyta "30" duetu MODERN TALKING , poleca : MTV24.TV

Już jest od dziś  7.X.2014 , płyta  "30" duetu MODERN TALKING , poleca : MTV24.TV
07.10.2014 premiera "30" Modern Talking

  "30" MODERN TALKING   od  07.10.2014  poleca : MTV24.TV  , wydawca : Sony Music 
Jeden z najpopularniejszych europejskich duetów sceny dance – Modern Talking powraca w wielkim stylu z nową, dwupłytową kompilacją „30,” która już dziś znajdzie się w najlepszych sklepach muzycznych. Dieter Bohlen i Thomas Anders publikacją tego rocznicowego albumu świętują trzydziestolecie wspólnej działalności na muzycznym rynku.

Na pierwszym krążku znalazło się 21 zremasterowanych przebojów Thomasa i Dietera w tym nowa, niepublikowana do tej pory wersja ich wielkiego hitu "Just We Two."

Drugi krążek to muzyczne rarytasy dla fanów grupy: nowy, po raz pierwszy wydany półgodzinny megamix największych przebojów duetu oraz sześć hitów grupy w nowych, po raz pierwszy opublikowanych wersjach.

W powstanie tego albumu zaangażowali się również artyści młodszego pokolenia: DJ Cappiccio, Paul Masterson, Blank & Jones oraz Bassflow (producent muzyczny, autor remiksów dla: Lany Del Rey, Mando Diao, Hurts czy Roxette.)Wyprodukowany od nowa przez szwedzkiego producenta Bassflowa kawałek „Brother Louie” z 1986 roku jest obecnie najczęściej granym utworem w niemieckich klubach i dyskotekach. Nowa wersja tego wielkiego hitu Modern Talking zadebiutowała również na 50 miejscu listy Euro DJ Charts.Do tej pory sprzedano na całym świecie ponad 160 milionów płyt Modern Talking. Ponadczasowe przeboje duetu: „You‘re my heart, you‘re my soul,“ „Cheri, Cheri Lady,” „You can win if you want“ czy „Atlantis is calling (S.O.S. for Love)” od trzech dekad święcą triumfy na światowej scenie muzyki dance i wciąż znajdują się na topie rozgłośni radiowych na całym świecie. Muzyka duetu rozbrzmiewa na wszelkiego rodzaju imprezach oraz inspiruje kolejne pokolenia artystów i fanów tej formacji.

 Opracował : Music Media Press dla telewizji  MTV24.TV  / Małopolskie.tv
 Wydawca płyty / materiał prasowy : SONY MUSIC
  Foto dzięki uprzejmości  firmy : Sony MusicKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica