TOP 20 HITS not: 31 z dnia: 10.11.2012r.prezentują: www.ofrasport.pl & www.klubpomarancza.pl

TOP 20 HITS not: 31 z dnia: 10.11.2012r.prezentują: www.ofrasport.pl & www.klubpomarancza.pl
MADONNA poz. 2 TOP 20 HITS

TOP 20 HITS not: 31 z dnia: 10.11.2012r.prezentują: www.ofrasport.pl & www.klubpomarancza.pl

Dziś kolejne notowanie listy przebojów Top 20 Hits widzów telewizji malopolskie.tv , taneczne przeboje układane przy współpracy z klubami muzycznymi : „Limonka” w Suchej Beskidzkiej , „Pomarańcza”-sieć klubów muzycznych (www.klubpomarancza.pl) , „Adhd”- Nowy Targ ( www.klub-adhd.pl) ,przy współpracy z firmami fonograficznymi : My Music , Magic Records , Universal Music Polska, Sony Music , Sonic Records , EMI Music Poland , Amber Records , 4 Ever Music , Dee Jay Mix Club. W dzisiejszym zestawieniu najnowszy singiel i nagranie Whitney Houst Houston „ Never Give Up „ nagranie które znajdzie się na najnowszej płycie zmarłej artystki zatytułowanej „I Will Always Love You -The Best Of” która w sprzedaży ukarze się 27 listopada. Kolejna nowość na którą warto głosować i sprawić aby „Stop The World” stał się kolejnym wielkim tanecznym przebojem młodego pełnego przebojowych nut młodego producenta klubowych rytmów ukrywającego się pod pseudonimem Sheikh, który tym razem do współpracy zaprosił Sundave. Oficjalna premiera nagrania już nie tylko klubowa będzie miała miejsce 20 listopada na premierę zaprasza firma My Music. Na pozycji „19” debiutuje Adele , która ma szanse zdobyć swój kolejny numer jeden na światowych listach przebojów. Numer „1” od kilku tygodni należy do króla muzyki pop Michaela Jacksona jego zremixowany „Bad” jest najchętniej tańczony na klubowych parkietach. W tym tygodniu pozycja „6” to „Six Feel Under” młodego producenta muzyki klubowej Matt Parella który swój czas spędza na koncertach w dyskotekach , jak i w studiach nagraniowych które posiada w Polsce i Niemczech . W styczniu ( 19.I.) Matt Parell zaprasza na swoje klubowe urodziny które w towarzystwie gwiazd spędzać będzie wPolsce. ( Patronat nad imprezą ma telewizja Malopolskie.tv , która wraz z telewizja ITV będą rozdawały specjalne płyty „urodzinowe” artysty jak i zaproszenia na ten wyjątkowy wieczór pełny muzyki – szczegóły już niebawem ).
Na uwagę zasługują nagrania „Fire” w wykonaniu duetu Exation feat: Mr.A , „Turn Up The Radio”- Madonna , „Infinity 2012” -Guru Josh.
W dzisiejszym notowaniu listy przebojów TOP 20 HITS nagrody w postaci koszulek firmowych firmy OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl) wraz z płytami „Ocalona” - Moniki Kuszyńskiej ( EMI Music Poland) ufundowane przez OFRA SPORT otrzymują : Krzysztof Góral , Barbara Czaniec , Zofia Lubawaska , Wieslaw Jagiełło , Piotr Kowalik. Nagrody wyślemy pocztą . A już za tydzień wspólnie z firmą OFRA SPORT ogłosimy konkurs muzyczny w którym nagrodą będzie pobyt 2 osobowy na specjalnym spotkaniu z nową odsłoną składu OFRA TEAM , która nastapi w dniach 25-27.I.2013 w Suchej Beskidzkiej. Szczegóły za tydzień.

TOP 20 HITS not: 31 z dnia; 10.11.2012 prezentują : www.klubpomarancza.pl
www.ofrasport.pl
www.klub-adhd.pl


I II III
1. 1. 9. Bad (rmx) – Michael Jackson
2. 2. 5. Tur Up The Radio – Madonna
3. 4. 4. 4 AM – Scooter
4. 3. 5. Ai Se Eu Te Pege (rmx) – Michel Telo & Pitbull
5. 15. 3. Hypnotic Tango 2k12 – Master Blaster
6. 11. 4. Six Feer Under – Matt Parell & Kyle Monroe
7. 8. 9. Fire – Exation & Mr.A
8. 10. 5. Ciao Sicilliano (club mix) – Umberto Tabbini
9. 16. 2. Infinity 2012 – Guru Josh
10. 5. 4. Not Gandota – Bob Sinclar & Shamini
11. 12. 7. Go Back To Your Mama – Stereolizza
12. 13. 5. Hand In The Air – Timbaland
13. 18. 2. Im And Out Of Love – ATB with Rudee
14. 19. 2. Balada – Gustavo Lima feat: Dylang & Lenny
15. 20. 2. Crazy – Jay Frog
16. 9. 6. Save Me From Mylself – Alchemist Project
17. N. 1. Never Give Up – Whitney Houston ( NOWOŚĆ )
18. N. 1. Stop The World – Sheikh & Sundave ( NOWOŚĆ )
19. N. 1. Sky Fall – Adele ( NOWOŚĆ )
20. N. 1. Gangnam Style – Psy ( NOWOŚĆ )

I-pozycja aktualnego notowania , II- pozycja z ubiegłego tygodnia , III-ilość tygodni w zestawieniu
N- nowość w zestawieniu.

Opracował i poleca : M & A Media i PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Współpraca : OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica