MTV24.TV & EFL TOP 15 PL HITS, Not.467/468, z dnia.18.03./21.03.2020

MTV24.TV & EFL TOP 15 PL HITS, Not.467/468, z dnia.18.03./21.03.2020
Na muzyczne spotkanie z listą przebojów TOP 15 PL HITS zapraszają telewizja MTV24.TV i EFL www.easyfitlook.pl  List powstaje przy współpracy z DEE JAY MIX CLUB (muzyczne nowości ) i www.comfortrent.com.pl

Na szczycie bez zmian. Największą ilość głosów zdobył Mietek Jurecki i jego przebojowa kompozycja z tekstem Staszka Głowacza "SŁONECZNE POPOŁUDNIE". W zestawieniu  dwie nowości "Wojownik z miłości" - BARTOSZ SZYMONIAK i "Żyć nie umierać" zespołu AJAGORE.

Głosy do kolejnych notowań listy MTV24.TV & EFL. FM TOP 15 PL przesyłajcie drogą sms-ową , na numer : 510 - 223 - 506 (opłata tradycyjna wg cennika operatora ORANGE, bez dodatkowych opłat). W treści sms-a wpisujemy tytuł i wykonawcę utworu, na który głosujemy wraz z imieniem osoby głosującej i miejscowością, z której go wysyłamy.

BNB RECORDS – NOWA, DEBIUTUJĄCA NA RYNKU WYTWÓRNIA FONOGRAFICZNA!!!

Zaczynamy skromnie bez strzelających korków od szampana i truskawek, ale może i na to, jak na wszystko w życiu, przyjdzie czas.
Nowe wydawnictwo fonograficzne BNB RECORDS, które powołujemy do życia już od teraz, to „brat bliźniak” MTV24.TV i wynik naszej współpracy z artystami, których muzyka i teksty uświadomiły nam, że warto o nich dbać, a przede wszystkim wydawać ich ponadczasową twórczość. Nasza stajnia z założenia nie będzie wielka, ale bardzo wyselekcjonowana. Będziemy wydawali tylko rzeczy, naszym zdaniem, najlepsze i najwartościowsze. Przewidujemy wydawanie kilku tytułów rocznie, ale tylko takich, których nie powstydziłyby się największe muzyczne wytwórnie. W naszym katalogu wydawniczym mamy już kilka takich pozycji, choć nasza oficjalna strona jest dopiero w fazie realizacji. Kilka razy w roku będziemy Wam dawać do rąk piękną muzykę opatrzoną piękną szatą graficzną, o co zadba znakomita, w pełni profesjonalna ekipa.
Naszym pierwszym dzieckiem, które przychodzi na świat już w kwietniu (singiel) a 12 czerwca br. cały solowy album MIETKA JURECKIEGO (wieloletniego basisty BUDKI SUFLERA). „ZANIM CZAS ODJEDZIE” (taki tytuł będzie nosić album) to 12 kompozycji Mietka Jureckiego z tekstami STASZKA GŁOWACZA nagranych i wyprodukowanych w MJ Studio w Lublinie przez samego wykonawcę a zmiksowanych i zmasterowanych przez VOYTKA KOCHANKA w VoyStudio we Wrocławiu. Co znajdzie się na płycie? Oczywiście, same przeboje. Od singlowego „ZANIM CZAS ODJEDZIE” poprzez rockowych, nawiązujących do wczesnej BUDKI SUFLERA - „RYCERZY ŚWIATŁA”, hitowy „MOTYW Z TITANICA” aż do „SŁONECZNEGO POPOŁUDNIA”, Jednym zdaniem: muzyczna uczta dla uszu i duszy każdego miłośnika dobrej muzy.
Przy współpracy z MTV24.TV powstał klip do tytułowego utworu, który niebawem będzie miał ogólnopolską premierę. Wypatrujcie jej najpierw na naszym kanale.
Z dumą prezentujemy Wam  cover photo naszego pierwszego wydawnictwa: MIETEK JURECKI – ZANIM CZAS ODJEDZIE, do którego zdjęcia wykonał MAREK MIZERA, a szatą graficzną zajął się sam MACIEJ ZIEMBLA wespół ze STASZKIEM GŁOWACZEM.
Jesteśmy otwarci na współpracę, więc pod adresem mailowym: bnbrecords@poczt.fm lub malopolskietv@interia.pl czekamy na zgłoszenia ciekawych artystów, którzy chcieliby z nami pracować.

Trzymajcie za nas kciuki!


   MTV24.TV & EFL TOP 15 PL HITS, Not.467/468, z dnia.18.03./21.03.2020

   1. SŁONECZNE POPOŁUDNIE - MIETEK JURECKI
   2. RUCHOMY CEL 2020 - STASZEK GŁOWACZ
   3. RAMIĘ W RAMIĘ - KAYAH & VIKI GABOR
   4. MY WAY - EDYTA GÓRNIAK
   5. OSTATNI RAZ - ENEJ
   6. DO GÓRY NOGAMI - ANNA WYSZKONI
   7. DZIEŃ W KTÓRYM BĘDZIESZ WOLNY - NO BROTHERS
   8. SAFARI - RED LIPS
   9. ZABIERZ MNIE W SWÓJ PIĘKNY ŚWIAT - PAWEŁ LISEK 
 10. LIS - DAWID PODSIADŁO
 11. WRÓĆ - MARCIN SÓJKA 
 12. WOJOWNIK Z MIŁOŚCI - BARTAS SZYMONIAK ( NOWOŚĆ )
 13. ŻYĆ NIE UMIERAĆ - AJAGORE ( NOWOŚĆ )
 14. JAK WIATR - ANTEK SMYKIEWICZ
 15. PIOSENKA BEZLITOSNA TADEK - TADEUSZ OLCHOWSKI

 Opracował MTV24.TV ( 2020 )
 Współpraca : DEE JAY MIX CLUB ( muzyczne nowości ) , EFL www.easyfitlook.pl  , SPRING ENERGY DRINK ( energia przez caly rok ) www.comfortrent.com.pl - samochody na terenie krju .
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica