Turystyka z MTV24.TV : Dream House Mauritius - pasja daje radość!

Turystyka z MTV24.TV :  Dream House Mauritius - pasja daje radość!
Dream House Mauritius - pasja daje radość!  specjalnie dla widzów  MTV24.TV

Warto próbować spełnić marzenia - nawet te najbardziej odważne - udowadnia to Agata Wojcik, właścicielka marki Dream Home Mauritius.

Na polskim rynku nie brak firm, które pomagają swoim klientom w nabyciu nieruchomości położonych na atrakcyjnych pod względem turystycznym działkach. Ale nie każda ma tyle do zaoferowania, co Dream Home Mauritius! Ta polska firma udowadnia, że w każdej chwili można wpaść na niepowtarzalny pomysł, którego istotą jest znalezienie niszy dla naszego biznesu. W przypadku Dream Home Mauritius inspirację przyniosła... nieoczekiwana zmiana planów urlopowych.

- Była zima, zamierzaliśmy pojechać z mężem i dziećmi do Tajlandii. Wszystko mieliśmy zorganizowane – hotele, samochód, plan zwiedzania. Do ostatniej chwili czekaliśmy, aż spadną ceny biletów, co przy pięcioosobowej rodzinie ma znaczenie. Tajlandia jak na złość nie chciała stanieć. Staniał za to Mauritius, o którym od dawna marzyłam. - wspomina Agata Wojcik, właścicielka marki - Wynajęliśmy cudowny apartament nad samym oceanem i zjeździliśmy wyspę wzdłuż i wszerz. Urzekły nas tutejsze wodospady, malownicze wzgórze Le Morne, z którego roztacza się wspaniały widok na mieniący się różnymi kolorami ocean i serdeczni mieszkańcy.

W trakcie rajskich wakacji narodził się pomysł na biznes. Dziś Dream Home Mauritius pomaga swoim klientom w znalezieniu idealnie dobranej do ich potrzeb nieruchomości na egzotycznej wyspie. W bogatej ofercie firmy znajdziemy zarówno przytulne domki, w których znakomicie będą czuły się wypoczywające rodziny, a także luksusowe apartamenty, wyróżniające się na tle innych ofert znakomitym położeniem i ekskluzywnym wyposażeniem. Ale to nie wszystko - firma Dream Home Mauritius oferuje swoim klientom kompleksową pomoc polegającą nie tylko na znalezieniu perfekcyjnej oferty, ale też w dopełnieniu wszelkich formalności, czego końcowym efektem są... klucze do własnego lokalu!

Właścicielka firmy podkreśla jednak, że kreowanie własnej marki w jej wydaniu niewiele ma wspólnego z pracą pojmowaną wyłącznie jako obowiązek. To raczej realizowanie własnej pasji, gdzie inspirujący może być każdy dzień i każda, pozornie błaha czynność:

- Gdy zaczynałam swoją przygodę z nieruchomościami na Mauritiusie stwierdziłam, że to mogłaby być fajna odmiana. Miałam doświadczenie w marketingu, zakładaniu stron internetowych, pozycjonowaniu, mediach społecznościowych. Dziś szczerze przyznaję: mam ochotę kupić co drugi dom z tych, które pokazuję klientom! - śmieje się Agata Wojcik, właścicielka marki.

Warto podkreślić, że dziś firmę Dream Home Mauritius tworzą osoby, których działania opierają się o wzajemne zaufanie - wartość najistotniejszą w biznesie zarówno z perspektywy klienta, jak i przedsiębiorcy:
- Współpracuję z siostrą, którą wzięłam do spółki ze względu na zasięg terytorialny jej działania (mieszka w UK). Zależy mi na tym, by prężnie zacząć rozwijać się na tamtym rynku, który jest łatwiejszy ze względu na wyedukowanie nt. kierunku inwestorów. - podkreśla Agata Wojcik.

Wszystko to sprawia, że firma Dream Home Mauritius to młoda, ale prężnie rozwijająca się marka, o której pewnie nie raz usłyszymy:

- Ogólnie nie lubię "planować", bowiem życie bywa nieprzewidywalne. Jednak w przeciągu najbliższych kilku lat chciałabym zbudować już stabilną markę, zajmującą się pośrednictwem w nieruchomościach, mieć coraz większe grono zadowolonych klientów, działać na zasadzie poleceń. Za 10 lat widziałabym również dużo szerszy skład zaufanej ekipy, która pomaga mi w codziennych obowiązkach firmowych. - mówi Agata Wojcik, która udowadnia, że od snucia marzeń do ich realizacji jest zaledwie jeden krok!
Więcej ciekawostek na stroniewww.domy-mauritius.pl


Joanna Bielas / I.D.MEDIA
Współpraca:  Ilona  Adamska   /  I.D.MEDIAOpracował :  Fonomedia  Group 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica