Dariusz Pobiega twarzą programu "TVGYM" Tylko na antenie telewizji MTV24.TV , już w lipcu br.

Dariusz Pobiega twarzą programu "TVGYM" Tylko na antenie telewizji MTV24.TV  , już w lipcu br.
Dariusz Pobiega

TvGYM to nazwa programu sportowego , który będzie pojawiał się cyklicznie na naszej antenie. Producentem programu będą MTV24.TV i MAX BODY. Wywiady, konkursy z nagrodami, rozmowy z gwiazdami sportu i debiutantami. Relacje z walk i treningów . TvGYM zorganizuje obóz sportowy który odbędzie się w zimie 2020 roku.

Nie zabraknie specjalnych porad jak dobrze wyglądać przez cały rok , i co i jak jeść, Odpowiemy na Wasze pytania do Dariusza ( współautora  i jednego z prowadzących te programy ) .

 

Prezentujemy sylwetkę prowadzącego :

 


Dariusz Pobiega - Absolwent Uniwersytetu Rolniczego na kierunku Żywienie Człowieka oraz certyfikowany instruktor kulturystyki polskiej Akademii Sportu.

Pasjonat żelaznego sportu, od 10 lat uprawia kulturystykę pracując nad sylwetką a swoje osiągi weryfikuje na scenie startując w zawodach kulturystycznych.

Zawodowo zajmuje się pomaganiem w dążeniu do wymarzonej sylwetki pracując jako trener personalny, swoje pasje do zdrowego trybu życia i odżywiania realizuje także poprzez opracowywanie i wprowadzenia na rynek autorskich odżywek marki Nutralabs, swoją sylwetką firmuje też platformę sprzedaży suplementów maxbody, której jest właśicielem.

Życie zawodowe to próba łączenia hobby i pracy oraz organizacja czasu na kolejne ambitne projekty. W planach jest własna linia zdrowe żywności oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i sportowych osiągów.

 

W najbliższych planach jest uruchomienie platformy cyfrowej w postaci radia internetowego  GYMFM , które zawierać będzie dużo muzyki dla każdego , nie zabraknie programów autorskich dotyczących świata sportu , relacji "live" z zawodów i zgrupowań .  GYMFM  promować będzie też  piękne regiony naszego kraju i folkloru .

 

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )   TVGYM  ( 2019 )Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica