DAWID BŁACHUT & EFL "Andrzejowy" konkurs w MTV24.TV

DAWID BŁACHUT & EFL  "Andrzejowy" konkurs w MTV24.TV
"Andrzejki 2019" z MTV24.TV www.mtv24.tv , Easy_Fit Looker Restaurant , prawdopodobnie najlepszy catering w kraju wg konsumentów , portal Czarno na Czarnym , MTV24FM/Agencja Promocyjna , zapraszamy na specjalny konkurs z upominkami muzycznymi zapowiadającymi nadchodzącą akcję "Muzyczna Zima 2020" i nową odsłonę plebiscytu "Sylwetka Zimy 2020" z telewizją MTv24.TV.

Pytanie konkursowe przestawi Dawid Błachut zawodnik który już 14.12.2019 r weźmie udział w gali Wieczór Walk 5  ( Kraków )  trzymamy kciuki i życzymy powodzenia .

Dawid Błachut jest ambasadorem Easy_Fit Looker Restaurant reprezentując firmę na terenie Wieliczki i Myślenic .  Dawid będzie gościem programu "Rozmowy Przy Kawie" telewizji MTV24.TV który zostanie zarejestrowany w Myślenicach popularnym  "Bicepsiku" , emisja w styczniu 2020 , szukacie w sieciach kablowych , internecie i stronie www.mtv24.tv

Odpowiedzi wysyłamy do dnia 06.12.2019 rok na adres: eflfmmedia@interia.pl , a pytanie konkursowe brzmi :

Która waszym zdaniem jest najlepsza organizacja MMA w Polsce ?

Dla zwycięskiej organizacji mamy też statuetkę "Złoty Laur" od widzów telewizji MTv24.TV , zapraszamy na stronę www.mtv24.tv zakładka "TVGYM" Wśród uczestników zabawy rozlosujemy zestawy płyt CD i DVD z autografami . Osoby wylosowane otrzymają zwrotnego maila z prośbą o podanie adresu korespondencyjnego .

Opracował : MTV24.TV / TV GYM ( 2019 )
Współpraca konkursu : www.easyfitlook.plAutor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica