DAWID BŁACHUT nagrodzony nagrodą "Złoty Laur 2019" - Sportowy Talent Roku !

DAWID BŁACHUT nagrodzony nagrodą "Złoty Laur 2019" - Sportowy Talent Roku !
14 grudnia w ramach "Wieczoru Walk 5" ( Kraków ) Dawid Błachut został nagrodzony przez MTV24.TV i Easy_Fit Looker Restaurant - Catering Dietetyczny , Spring Energy Drink nagrodą "Złoty Laur 2019" w kategorii sportowy talent roku.

Dawid otrzymał też 2 letni kontrakt promocyjno - reklamowy i wsparcie medialne w rozwijającej się karierze młodego sportowca. Nagroda zostanie wręczona w styczniu 2020 roku.

W trakcie grudniowej gali "Wieczór Walk 5" zawodnika będziemy mogli zobaczyć z logami media patronów telewizji MTV24.TV i Music Media Press Agencja Medialna. Dziękujemy za zaufanie i współpracę .

DAWID BŁACHUT Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął od zapasów w wieku 13 lat, zapasy trenowałem przez okres dwóch lat gdzie odnosił liczne sukcesy.
Jego przygoda z MMA rozpoczęła się w wieku 16 lat, pierwsza walkę stoczył w 2016 roku na gali MMAXIMUS WARRIORS gdzie zwyciężył w pierwszej rundzie, 2 pojedynek również stoczył na gali MMAXIMUS WARRIORS gdzie zwyciężył ze Słowakiem Dusanem Rentka, kolejny jego walka odbyła się na Słowacji na gali LCC którą Dawid wygrał w pierwszej rundzie z wtedy 10 lat starszym Jakub Curo Curik, kolejny pojedynek również odbył się na Słowacji na gali PCF Explosion gdzie stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek z lokalna gwiazda Ladislav Black Prince Koky który został wygrany już w pierwszej rundzie, kolejna walkę Dawid stoczył w formule K1 gdzie również zwyciężył na dystansie 3 rund, jedyną dotychczas zanotowaną porażka był pojedynek z Czechem Janem Vaclavkiem który przegrał na Wieczór walk R8 Powrót Drwala, przegrana na punkty. Stoczył również wiele walk na amatorskich turniejach gdzie również zwyciężył ale zdarzały się również przegrane.

24 walki , największe wydarzenie sportowe w Krakowie tegorocznej jesieni . "WIECZÓR WALK 5" ( Hala Suche Stawy ). Zaprezentują się najlepsi z najlepszych młodzi zdolni i uznani. Nie można tego nie zobaczyć "Na żywo" Relacje z imprezy "WIECZÓR WALK 5" znajdziecie na MTV24.TV www.mtv24.tv .·

Kolejną walką półzawodową w kategorii koguciej na Wieczór Walk 5 będzie pojedynek Dawida Błachuta z Rafałem Momotem!

Dawid Błachut ponownie pojawi się w naszej klatce. Perspektywiczny zawodnik reprezentujący KOTWICA MMA TEAM ma już na swoim koncie kilka cennych zwycięstw na galach w Polsce i zagranicą. Być może grudniowy występ będzie jego ostatnią walką w formule semi pro i w nowym roku rozpocznie już starty zawodowe.

Jego rywal reprezentuje Shark Top Team Bytom. Już na poprzedniej gali kibice mogli się przekonać, że zawodnicy z Bytomia zawsze są świetnie przygotowani i dają emocjonujące walki. W przypadku Rafała Momota z pewnością będzie tak samo. Ma on już na swoim koncie zwycięstwa w zawodach amatorskich, ale jeśli chodzi o walki na dużych galach MMA, to grudniowy występ będzie jego debiutem.

Głównym partnerem Wieczór Walk 5 ponownie jest firma S-Serwis.
Partnerem relacji w MTV24.TV / TV GYM jest producent zdrowych napojów energetycznych SPRING ENERGY DRINK - energia przez cały rok.

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica