Patronat MTV24.TV : "WIECZÓR WALK 5" 14.12.2019 Kraków - KUŹMIERCZAK vs MARTYNIUK

Patronat MTV24.TV : "WIECZÓR WALK 5" 14.12.2019 Kraków - KUŹMIERCZAK vs MARTYNIUK
24 walki , największe wydarzenie sportowe w Krakowie tegorocznej jesieni . "WIECZÓR WALK 5" ( Hala Suche Stawy ). Zaprezentują się najlepsi z najlepszych młodzi zdolni i uznani. Nie można tego nie zobaczyć "Na żywo" Relacje z imprezy "WIECZÓR WALK 5" znajdziecie na MTV24.TV www.mtv24.tv .·

Kasjan Kaźmierczak vs Patryk Martynik w kolejnym zawodowym starciu na Wieczór Walk 5!

Zawodnik reprezentujący KOTWICA MMA TEAM w każdej swojej walce udowadnia, jak widowiskowe i emocjonujące mogą być pojedynki najlżejszej męskiej kategorii wagowej do 57 kg. Jego ostatnia walka i poddanie w końcówce trzeciej rundy zostało uznane za najlepsze poddanie poprzedniej edycji WW. 14 grudnia zawodnik z Krakowa wyjdzie do klatki, by odnieść swoje trzecie zawodowe zwycięstwo z rzędu.

Zadanie będzie miał jednak bardzo trudne. Chociaż zawodnik Octagon Team Cieszyn, będzie w tym pojedynku debiutował w zawodowym MMA, to jest on jednym z najbardziej doświadczonych i utytułowanych amatorów w Polsce. Rekord 22-3, 10 wygranych turniejów Almma w tym Mistrzostwa Polski, zwycięstwa w walkach półzawodowych. Ten dorobek mówi sam za siebie. Ten pojedynek śmiało możemy nazwać starciem dwóch czołowych zawodników kategorii muszej w Polsce!

Partnerem relacji z "Wieczór Walk 5" , ważenia 13.12. i Gali 14.12. na antenie MTV24.TV - www.mtv24.tv szukajcie wywiadów , konkursów , ciekawostek jest firma SPRING ENERGY DRINK - energia przez cały rok .

❗️ Bilety już w sprzedaży ❗️

Bilety na galę można już kupić na stronie www.wieczorwalk.pl

Głównym partnerem gali jest firma S-Serwis.


Opracował : MTV24.TV / TV GYM ( 2019 )
Współpraca z TV GYM producent napojów z naturalną kofeiną SPRING ENERGY DRINK .

O energię na gali dla ekipy MTV24.TV zadba SPRING ENERGY DRINK .

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica