TVGYM / MTV24.TV , wielkie odliczanie do zdrowego natarcia na Kraków

TVGYM / MTV24.TV , wielkie odliczanie do zdrowego natarcia na Kraków
Dobre Bo Zdrowe z MTV24.TV
Już 09.10. wielki konkurs pełen zdrowia i zdrowych nagród od Easy_Fit Looker Restaurant  ( zdrowe mieszanki ziołowe) i Spring Energy Drink - naturalny energetyk na jesienne dni. Konkurs na antenie telewizji MTV24.TV - www.mtv24.tv "zakładka " Smacznego , i w naszym dziale DOBRE BO ZDROWE , konkurs z nagrodami. A już od 1.11.br w Krakowie pojawi się najzdrowszy naturalny catering . Kraków to kolejny przystanek dla Easy_Fit Looker Restaurant   , które w listopadzie będzie świętować swoje piąte urodziny . Firma po za tradycyjnym cateringiem proponuje wspaniałe swojskie wyroby garmażeryjne , hitem jest boczek i kiełbasa biała . Zamówione produkty mogą zostać dostarczone w 24 godziny do każdego miejsca w kraju w którym stacjonują "paczkomaty" firmy IMPOST.
Firma Easy_Fit Looker została partnerem programów i artykułów sportowych i wspólnie z ekipą naszej telewizji będzie producentem programów pod roboczym tytułem "TVGYM".

Szukajcie konkursowych pytań już 09.10.2019 na stronie www.mtv24.tv , podpowiadamy pytania związane będą z omawianymi produktami firmy.

Warto zapoznać się z mieszankami herbat , zdrowymi i naturalnymi. , opisy znajdziecie wchodząc na naszą stronę , następnie zakładka "SMACZNEGO" i szukamy opisów herbat.

Powodzenia i do zobaczenia 09.10.2019 w DOBRE BO ZDROWE i TVGYM .

Opracował : MTV24.TV / DOBRE BO ZDROWE ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica