TVGYM - MTV24.TV wspólnie z firmą odzieżową OCTAGON , pierwszy konkurs już w czerwcu !

TVGYM - MTV24.TV  wspólnie z firmą odzieżową OCTAGON , pierwszy konkurs  już w czerwcu !
OCTAGON" wspólnie z nowym programem "TVGYM" premiera w telewizji MTV24.TV już w lipcu i rozgłośnią radia internetowego " GYMFM".

OCTAGON będzie dbał o wizerunek prowadzących i autorów programu na wizji jak i prywatnie oraz na imprezach muzyczno -sportowych . Nie zabraknie w trakcie tegorocznego "Muzycznego Lata 2019" specjalnych sportowych konkursów z nagrodami.

Pierwszy konkurs jeszcze w czerwcu , szukajcie "TVGYM" na antenie telewizji MTV24.TV , www.mtv24.tv

Jednym z współprowadzących program będzie Dariusz Pobiega którego sylwetkę przypominamy naszym widzom i czytelnikom .

Dariusz Pobiega - Absolwent Uniwersytetu Rolniczego na kierunku Żywienie Człowieka oraz certyfikowany instruktor kulturystyki polskiej Akademii Sportu.


Pasjonat żelaznego sportu, od 10 lat uprawia kulturystykę pracując nad sylwetką a swoje osiągi weryfikuje na scenie startując w zawodach kulturystycznych.


Zawodowo zajmuje się pomaganiem w dążeniu do wymarzonej sylwetki pracując jako trener personalny, swoje pasje do zdrowego trybu życia i odżywiania realizuje także poprzez opracowywanie i wprowadzenia na rynek autorskich odżywek marki Nutralabs, swoją sylwetką firmuje też platformę sprzedaży suplementów maxbody, której jest właścicielem .


Życie zawodowe to próba łączenia hobby i pracy oraz organizacja czasu na kolejne ambitne projekty. W planach jest własna linia zdrowe żywności oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i sportowych osiągów.W najbliższych planach jest uruchomienie platformy cyfrowej w postaci radia internetowego GYMFM , które zawierać będzie dużo muzyki dla każdego , nie zabraknie programów autorskich dotyczących świata sportu , relacji "live" z zawodów i zgrupowań . GYMFM promować będzie też piękne regiony naszego kraju i folkloru .Opracował : MTV24.TV ( 2019 ) TVGYM ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica