„Poprzez pasję do sukcesu” w MCK.

"Poprzez pasję do sukcesu" w MCK.
„Poprzez pasję do sukcesu”. W krynickim Młodzieżowym Centrum Kariery odbyło się seminarium, którego celem było pokazanie młodym ludziom, że w małych miejscowościach mogą również rozwijać swoje pasje i uczynić z nich sposób na życie.

W Seminarium uczestniczyli gimnazjaliści z Muszyny i Krynicy, a także podopieczni Środowiskowego Hufca Pracy Grupy. Spotkanie rozpoczęły zajęcia z doradcą zawodowym, który wprowadził uczestników w zagadnienia związane z odkrywaniem własnych zainteresowań i pasji. - "Ciekawość, pragnienia i marzenia inspirują do poznawania świata, budują emocje pogłębiają wiedzę, a przede wszystkim sprawiają przyjemność". – mówi Małgorzata Opiło, z Młodzieżowego Centrum Kariery - "Zainteresowania i pasje stanowią inspiracje do działania, mogą również stać się początkiem drogi do kariery".
  Wśród zaproszonych gości byli Krzysztof Bulanda, trener kickboxingu i Damian Sobolewski, instruktor zespołu breakdance "Butterfly Crew", uczestnik telewizyjnego show „Got to dance”. Z młodzieżą spotkali się też Tomasz Król, "Królik" , autor projektu „Jaraj zośkę” oraz wokalistka Viola Marcinkiewicz, która uczestniczyła w „Szansie na sukces”, „X Factor” i „Must be the music”. „Poprzez pasję do sukcesu” zostało zorganizowane w ramach VI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Małgorzata Kareńska fot. Małgorzata Opiło

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica