"Projekt Europa - jaki przepis na następne dekady? "

"Projekt Europa - jaki przepis na następne dekady? "
„Projekt Europa – jaki przepis na następne dekady?”. Pod tym hasłem od 5 do 7 września odbędzie się XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy - Zdroju – największa konferencja w Europie Środkowo - Wschodniej.
 
Problemy związane z bezpieczeństwem Europy, Brexit Wielkiej Brytanii, dylematy energetyczne, niestabilna sytuacja polityczna na świecie, reformy gospodarcze, zmiany na rynku pracy, kryzys strefy euro, impas migracyjny. To poważne wyzwania, z którymi musi zmierzyć się Unia Europejska.
   Podczas tegorocznego XXVII Forum Ekonomicznego politycy, ekonomiści oraz eksperci będą dyskutować o tym, jak zmiany elit rządzących wpływają na kształt stosunków międzynarodowych. Dyskusje dotyczyć będą też rozwoju polityki USA przez najbliższe cztery lata i jej wpływ na politykę państw europejskich. Zatem jaki będzie świat nowych liderów? Odpowiedzą na to krynickie obrady.
  Nie zabraknie także ważnych rozmów o makroekonomii, biznesie i zarządzaniu, rynkach finansowych, patriotyzmie gospodarczym, innowacjach, rozwoju regionów, ochronie zdrowia, ekologii, mediach, turystyce i kulturze.
   Każdego roku na Forum Ekonomiczne przyjeżdża ponad 3 tys. gości - prezydenci, premierzy, ministrowie, parlamentarzyści, szefowie największych firm z całego świata, najważniejsze osoby świata kultury, nauki oraz mediów z ponad 60 krajów z Europy, Azji i USA.
  Organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Głównym Partnerem jest Województwo Małopolskie, a Miastem Gospodarzem – Krynica-Zdrój.
 
(MK) fot. arch. 

 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica